Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki még szűz, ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még szűz, ki hogyan képzeli el első szexuális élményét?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 16:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Elmegyek egy prostihoz, 2 perc múlva öltözök is fel...
2017. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
3-as vagyok. Nem küldök képet, mert ronda vagyok, nem kellek senkinek. Nem véletlen, hogy még szűz vagyok.
2017. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már majdnem mind1 csak meg történe már
2017. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

A barátommal bent ülünk a szobámban, hallgatjuk a kopogó esőt, miközben ránk kínos csend telepszik. Mindketten tudjuk, hogy valószínűleg ma megtörténik. Én izgulok, az ujjaim tördelem, rágom a szám szélét, de rámmosolyog az ő jellegzetes, magabiztos, zavarbaejtően huncut mosolyával, amitől hirtelen nyugodtságérzet fog el.

Közelebb hajol hozzám, hogy megcsókoljon, majd fülembe súgja: ,,nyugi!"

És elkezdi végigpuszilni nyakamat, aztán...

...a többit megtartom magamnak.


Így képzelem.:)

2017. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Ez de aranyos ^^ Kívánom, hogy így történjen!
2017. dec. 28. 18:46
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Valamilyen lábfétises dologgal.
2017. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább partnerfüggővé teszem a dolgot, hogy hogyan képzelem el. Az igazság az, hogy okkal nem történt meg a dolog, még senki olyat nem találtam, aki annyira megfogott volna, azt hozta volna ki belőlem, hogy elvesztsem a fejem, nem hiszem, hogy voltam már szerelmes.


Amúgy magamat ismerve valószínű spontán fog történni, olyan emberrel, aki érdekel, esetleg van köztünk kémia, de semmi komolyabb érzelem, ennek következtében nem is lesz olyan nagy élmény, max fájni fog az elején, esetleg jó lesz valamennyire, ha a pasi figyel rám és igyekszik, aztán valószínű ,egyek tovább az életemmel, mintha semmi sem történt volna.


Ha esetleg beleesnék valakibe, akkor hinném el, hogy életre-szóló élmény lehetne, de kétlem, hogy ez a forgatókönyv valósulna meg.

2017. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is sokféleképpen elképzeltem már, nem tudnék egyetlen fantáziát kiemelni a százból. Szerintem aki már régóta vágyik rá, úgy áll hozzá, hogy lesz ami lesz, csak legyen végre.
2018. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
91%
Én ilyen tipikusan, klisésen képzeltem el mindig, hogy egy ágyban a takaró alatt, sötétben, óvatosan, romantikusan, szenvedélyesen...Aztán teljesen másképp alakult, durvábban, nem volt rossz semmiképp sem, de na.:D (Persze azóta volt ilyenben részem, de az első nem így alakult, nem a mi hibánkból)
2018. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a 14-es csak én fiú vagyok.
2018. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!