Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 percig bírtam szűz ként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 percig bírtam szűz ként a szexet, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves vagyok fiú. Lehet ciki de csak pár napja vesztettem el a szüzességemet. Nem bírtam tovább hogy szűz vagyok, és felhívtam egy gyönyörű örömlányt aki fogadott is. Arról volt szó hogy fél órát maradok, mert hogy úgy is elmegyek hamar, mert még nem láttam még pinát xd. Fél óra után szolt hogy letelt az idő abba kéne hagyni, de nem mentem el ez idő alatt, ezért még 15p ig maradtam és csak utána mentem el. Mitől lehet? Nem élveztem eléggé ? Meleg vagyok? Mitől lehet, ha valaki tapasztalt ilyet irjon légyszi.

2017. dec. 8. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zavarba volt? Velem is azvolt... annyira kivoltam h nem tudtam elelvezni 1 ora utan de 😂
2017. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy volt az izgalom...valakinél ilyen az első alkalom
2017. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy izgultam bár nem tudom, a csaj azt mondta hogy jól csinálom meg hogy ilyet még nem tapasztalt XD
2017. dec. 8. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy izgultál,estleg ha sokat kézimunkázol,akkor az is közre játszik. Megszoktál egy bizonyos tempót, szorítást.
2017. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Carragher_x ***** válasza:
Én az első alkalommal egyáltalán nem tudtam elmenni, a másodiknál meg rohadt gyorsan. Fejben dől el, izgultál, a tapasztalatok majd helyreteszik.
2017. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Azért mondta hogy jó vagy mert fizettél neki...ne vedd komolyan.
2017. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A dicséret valóban a szolgáltatás része volt, ne vedd komolyan.

Amúgy több dolog is lehet, ahogy már írták sokan. Az idegesség, a "túl" sok vagy intenzív önkielégítés, ill az is közrejátszhat, hogy nem ismerted a nőt, akkor láttad először, és így nem csak a helyzet volt túl idegen, ez is stresszelhetett tudat alatt.

2017. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a ciki hogy 20 évesen vesztetted el, hanem hogy prosti vette el neked, tehát ugyanott vagy, csak betetted a kis fütyid egy prosti nunijába, de ugyanúgy 0 tapasztalat.
2017. dec. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 miért, ha buliban akasztja be részeg csajnak, az mivel jobb?
2017. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, annyit még hozzá tennék hogy nem a tapasztalat miatt tettem, hanem végre nem motoszkál az agyamban az a gondolat hogy még nem voltam nővel, és ha a haverok erről a témárol beszélgetnek nem kell visszahúzodnom, mert már át éltem én is. A poén az hogy amióta ez megtörtént sokkal bátrabb és nyitottabb vagyok, megnőtt az önbizalmam. Ha felmertem hívni egy prostit akkor lemerek szólítani egy lányt az utcán is.
2017. dec. 9. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!