Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, éreztetek már "túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éreztetek már "túl kicsinek" valakit? Esetleg "túl nagynak"?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt, és szóltatok neki?

2017. dec. 28. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Túl nagy volt kezdetben, de megszoktam és megszerettem

18/L

2017. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
#1 Az kb hány centi?Hány ujjad fért rá?
2017. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen egyalkalmas kalandom volt. Nagyon szimpatikus és önzetlen volt a pasi, de a farkából szinte nem éreztem semmit. Kb 10-11 cm lehetett neki és vékony is volt. Természetesen nem bántottam meg ezzel, hiszen ez nem ő hibája, csak nem voltunk kompatibilisek odalenn. Amúgy érdekes, mert alapvetően nem szeretem a hosszú péniszt, az eddigi legjobb amivel voltam 14/4,5 volt, azt minden szempontból úgy éreztem, ahogy kell.

34

2017. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 20 cm felett már túl nagy
2017. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátomnak 18cm. Néha melyebbre megy a kelleténél ami fájdalmas kicsit, de szólok neki és minden rendben van, nagyon kellemes utána
2017. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
#3 Elérte 14el a végét?
2017. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Az én barátomnak 19cm a férfiassága. Ami számomra tökéletes. De a durvább szexnél volt már,hogy túl nagynak éreztem. Nem is hosszra inkább vastagrságra,mert feszít olykor. Viszont imádom is. :) Nem cserélném le.


Ellenben az sokkal rosszabb volt amikor nem éreztem a srácot,hogy bennem lenne. Nagyon picike volt a pénisze. 14-15cm és vékony rúd. Szexkapcsolatnak indult,de emiatt vége lett. Neki jó volt a szex, nekem kevésbé. Megbeszéltük és elváltak útjaink. Mondjuk ez a srác mondta,hogy nem az első nő vagyok aki "panaszkodott" a mérete miatt. Háát..de most komolyan. Tehetek róla,ha kicsi a farka. Nem kell óriásnak lennie,de had érezzem már a partneremet.


Kis f.uak le lehet pontozni.

2017. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Én màr találkoztam több méret típussal is. Az a véleményem hogy a 17-8 cm hosszban az ideális, és azért ne ceruza vastagságú legyen mellé! 14-5 cm volt a leggyakoribb de egyiket se találtam kielégítőnek!
2017. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét részhez volt szerencsém. A kicsi az kb 8-9 cm lehetett és egy virsli is vastagabb nála, ezt egyáltalán nem élveztem, de nem bántottam meg. Hála amúgy is csak barátság extrákkal lett volna, de nem lett folytatása.Nagyhoz is volt szerencsém, az kellő odafigyeléssel korrigálható volt igy tudtam élvezni.Nekem az ideális 14 és 18 cm között van.
2017. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl kicsinek már igen, túl nagynak még nem. A privátot tartsd meg másnak!!!
2017. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!