Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg akkora baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj, hogy nem egyforma méretűek a melleim?

Figyelt kérdés

A szexpartnerem ma közölte velem, hogy nem ugyanakkorák a melleim, sokáig ott szórakozott velük, hogy megállapítsa valóban nem ugyanakkorák-e... Most ez akkor nyilván zavarja, ha szóvá tette. De ez miért akkora baj? Neki sem ugyanakkorák a golyói... Eddig se szerettem a melleim, de mostmár pláne utálom. Lassan ott tartok, hogy nem fogok melltartó nélkül szexelni...

Szerintetek baj, ha egy lánynak nem ugyanakkorák a mellei?


2017. dec. 27. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
@8: Te ismered, de szerintem nem erről van szó. Szerintem szimplán elkényelmesedett és próbált poénkodni, csak közben ilyen tirpák humorra futotta csak. Ettől függetlenül én elmondanám a véleményem a dologról és helyre tenném, mert akármilyen is a kapcsolatotok, a sértegetés szerintem nem fér bele.
2017. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül, hogy ismerem, még nem tudom ezt most miért csinálta. Legközelebb felhozom neki a témát (személyesen), de most köpni nyelni nem tudtam, én neki soha egy ronda szót nem szóltam a külsejére (pedig ő sem egy Calvin Klein)

Valaki kérdezte miért nem vagyok megelégedve a melleimmel: (hát mostmár ezért sem) nem tetszik a formájuk (bár mostanában nőttek, így már jobb) és messze vannak egymástól :/

2017. dec. 27. 22:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Van egy érzésem, hogy csak neked nem tetszik, amúgy minden pasi nyalná-falná! :P
2017. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, ha különbözőek a melleid kicsit.

Ha őt zavarja, leszek én a szexpartnered:)

2017. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Senkinek sem egyforma, altalaban a bal nagyobb egy picit.
2017. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Exemnek pl a bal melle volt nagyobb, de olyan szép kerek mellei voltak, hogy olyat csak rajzolni lehet. Ha egy cici szép, akkor egy kicsit sem gáz, ha különbözik a méretük.


A szexpartnered meg egy sötét kis suttyó. Majd ha összehoz a sors egy normális férfival, akkor nem kell többet olyan marhaságokon agyalnod, hogy nem szexelsz többet melltartó nélkül.


33F

2017. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Lehetséges, hogy csak az önbizalmam akarja teljesen lerombolni, nehogy tovább álljak?"


Lehetséges ez is..bár szerintem csak simán bunkó az ürge, vagy azt élvezi, ha megalázhat.Szexpartnert meg úgyis találna mást, nem hinném, hogy zavarná, ha lelépnél tőle.Én ezt tenném.

2017. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es, igazad van, ebbe bele se gondoltam. (azért azt nem hiszem, hogy könnyen találna magának szexpartnert, nem olyan jó pasi, mondta, hogy akivel először (rajtam kívül az egyetlen) csókolózott az ronda volt... szóval gondolom nem állnak sorba nála a lányok.
2017. dec. 28. 09:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező a saját kisebbségi komplexusa miatt alázgat téged.Mivel nem megy könnyen neki a csajozás, így ezen élvezkedik, ha téged alázgat.Addig sem kell arra gondolnia, micsoda lúzer.
2017. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!