Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nálatok a konyhaszekrények...

Nálatok a konyhaszekrények ajtajai egyforma méretűek a fentiek a lentiekkel?

Figyelt kérdés
Felújítjuk a konyhát. Találtam a neten egy konyhát, ami pont jó lenne hozzánk. De valószínű, itt-ott az ajtók nem egyforma méretűek lennének a fönti fali szekrények a lenti szekrényekkel. Úgy értem, lehet, hogy a vonalak így nem lennének egy helyen. Nagyon gázul nézne ki, hogy fönt mondjuk van egy 30cm-es mellette egy 40cm-es és mellette egy 50cm-es, alatta pedig így jönnének, hogy 40cm-es 50cm-es, 60 cm-es...nem így lesz, ez csak egy példa.
2015. jún. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem stimmel semmivel. Még a szekrények sem egyformák, csak annyi, hogy az összes fehér. Szerintem teljesen oké, bár lehet, hogy csak megszoktam.
2015. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na pont erre gondoltam én is, hogy lehet, hogy elsőre furcsa lesz, hogy valami nem stimmel, aztán meg annyira megszokom, hogy az lesz a természetes:D
2015. jún. 10. 17:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként, lehet nálad van a jövő konyhája. Nemrég láttam, hogy most az a divat, hogy nem csak egyszínű a hálószoba szekrény és nem is csak kettő, hanem 3-4 színű. Lehet a konyhába meg majd kitalálják, hogy ne is legyen egyforma szekrény:D Lehet pár év múlva neked lesz a legdivatosabb konyhád:D
2015. jún. 10. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajna alig van fenti szekrényem, de hát a nagy ablakoknak is van hasznuk :) Amik vannak, azok illeszkednek az alsókhoz, kivéve, ahol az ablak jön, mert akkor 30-as kis lezárók vannak, alattuk pedig nagy alsó, de ez nem tud zavaró lenni.

De ha lennének komplett felső sorok, s nem csak 1 db + lezárók, akkor 60-80 centis lenne szinte mind, mert nekem az a praktikus. Lent viszont szeretem az ilyen kis 30 centis nyitottakat. Felülre is lehet olyan, de tényleg jobban szeretem, ha az edényeimnek van fent hely, így hacsak nem maradna ki egy kicsi hely, csupa nagy lenne fent. Lehet, hogy nem lenne az igazi esztétikailag, de a praktikusság nekem fontosabb, azt hiszem. De elég jó kérdéseid vannak, ilyenek eddig bennem fel sem merültek. Igazából szeretem, ha illeszkednek a dolgok... Bizonyára igyekezném elkerülni, hogy összevissza legyen.

2015. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy nagy a konyhám és nem volt pénz mindenre, így vannak új konyhaszekrények és régiek is... Mind barna és hasonló típusúak is, csak kicsit térnek el, fel se tűnik, s egyszer majd cseréljük... A fényes láb és a lábatlan találkozása már rosszabb, de bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom a házzal...
2015. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!