Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket kényeztettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket kényeztettek reggel kézzel vagy szájjal miközben még aludtatok? Ha igen mikor ébredtetek fel? Volt olyan, hogy átaludtátok az egészet és csak elélvezés után ébredtetek meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 09:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En probalkoztam a ferjemnel, rogton felebredt es elzavart.. szoval nalam nem jott be.
2017. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt rá példa...de én elég hamar felébredtem mindig. Már bocs, de az egészet orgazmussal együtt hogy lehet átaludni? ( Max bedrogozva, vagy seggrészegen). Ha téged elkezdenek dugni,vagy ujjazni végig aludnád???
2017. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azonnal fölébredtem. Először reflexesen összerándultam, aztán hamar megadtam magam a sorsomnak. Egy pillanatig tényleg kellemetlen volt!
2017. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer arra ébredtem, hogy bnőm álmában elkezdte verni. Másnap nem emlékezett rá :D
2017. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem volt se bedrogozva se beitalozva 😊 furcsáltam én is de úgy csinált mint aki csak elélvezés után ébredt fel.
2017. dec. 27. 22:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tett.
2017. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Na hello "10es" en a "4es" vagyok...

Mivel nem tudok privat uzenetek irni neked, ANYÁd a nagy rakas K nem en. Na puszika csicska.

2017. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!