Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti jarnatok olyan lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jarnatok olyan lannyal hosszu tavon, aki nem elvezi igazan a szexet, mert faj neki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hány orvosnál voltál? Nekem, volt problémám és három különböző orvos vizsgált, mind három mást hozott ki problémának. Egy dokinál voltál, én nem lennék biztos, hogy minden rendben.
2017. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, megbiztam benne. Akkor majd ha legkozelebb is fajni fog, elmegyek.
2017. dec. 21. 18:14
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Élvezném hogy kicsit fáj neki.
2017. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha ez a lány megtalálja az igazit, aki törődik vele, és nem kapkod, ugrál, hanem figyelmes türelmes, nos akkor jó eséllyel orvosi segítség nélkül is elmúlnak a panaszai.

1. tiszteld magad annyira, hogy ami nem esik jól, azt ne csináld!

2. csak olyannal tedd, akiben emberként is teljesen megbízol, akinek akár a besikerült babáját is vállalnád, és ő is a tiédet

3. csak olyan helyszínt válassz, ahol el tudod engedni magad, ahol nem aggaszt a: ránk nyitnak, nem tiszta, mi lesz ha lebukunk, stb

U.i.: Az együttjárásnak nem feltétele az aktus. A rendes férfiak tudnak várni, sőt még a kissé lütyők is, ha igazán szeretnek. Csak az önző ember akar azonnal mindent magának, akár a másik fájdalmának árán is. Az ilyet dobhatod.

2017. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ebből nem lenne kapcsolat, mert gyorsan levenném, hogy nem jó neki a testiség velem. Az okának pedig egyértelműen azt tartanám, hogy ösztönösen nem vonzódik hozzám (csak esetleg egész jó partinak tart). Igazából ha a szex nem jó, akkor az egészet megette a fene. Ha egy csinos nővel jó a szex, akkor viszont a legdurvább hisztérikus természet sem gond, ha az alapértékei azért rendben vannak (kulturáltság, becsület).
2017. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

23-as de szemét vagy:D


ha popsiba és szájba engednéd akkor nem lenne gond, és ha a nyalástól, simogatástól elmennél akkor is

2017. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A volt páromat nem érdekelte, hogy nekem milyen, szóval van aki együtt lenne úgy is egy nővel. Szervi okot nem talaltak, egeszseges vagyok es akkor is az voltam. Egyszerűen csak fájt. Nem kicsit, utana sok alkalommal véreztem is, őt ez meg nagyon nem foglalkoztatta, szóval igen, kepes rá némelyik.
2017. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. dec. 22. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!