Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti jarnatok olyan lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jarnatok olyan lannyal hosszu tavon, aki nem elvezi igazan a szexet, mert faj neki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Tehát akkor az a kérdés, hogy járnának-e olyan nővel, aki szexelne velük, de közben végig szenvedne?
2017. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem neveznem szenvedesnek, meg nem latvanyosan, csak nem jo neki fizikailag.
2017. dec. 21. 17:46
 13/28 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ok nélkül fáj. Hüvelyi UH, tenyésztés, citológia volt? Hány orvosnál voltál?
2017. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egy dokinal. PCOS-t allapitott meg, de kimondta, hogy sem ez, sem mas nem okozhatja es biztosan lelki oka van.
2017. dec. 21. 17:51
 15/28 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a baja vele? mi az ami fáj? mit nem élvez belőle?
2017. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
A huvelyi aktus okoz fajdalmat, azt hittem, ez egyertelmu, azert nem irtam. A behatolas is faj, de utana sem mulik el.
2017. dec. 21. 17:56
 17/28 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok, ha fáj neki, akkor nincs aktus. Akit szeretek, annak nem okozok fájdalmat. Én magam sem tudnám élvezni, azzal a tudattal, hogy a páromnak fáj, nem jó. Egy normális szeretkezést akkor lehet ténylegesen élvezni, ha mindkét félnek jó.

Annak sem látom értelmét, ha engedi úgy a lány, hogy fáj. Nem erről szól az aktus.

2017. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a PCOS miatt simán fájhat a szex. Gyógyszert kaptál rá legalább? A hormonjaidat megnézetted?
2017. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha meg lelki oka van akkor pszichológus. Egyes emberek annyira igénytelenek a testükre meg egészségükre..
2017. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem voltak eleg nagy elteresek a hormonjaimban ahhoz, hogy gyogyszert irjon ra. Azt mondta, hogy csak majd akkor kell, ha teherbe akarok esni.
2017. dec. 21. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!