Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit uncsi a szex mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit uncsi a szex mostanában, mert sosincs orgaznusom. Női orgazmusra valami tipp? :/

Figyelt kérdés
Sajnos sose megyek el szex közben és annak ellenére, hogy én nagyon szerettem szexelni már egyáltalán nincs kedvem hozzá.:/ olyan, mintha csak reszelés lenne, mellesleg néha unatkozom is.:D ha meg elkezdeném élvezni addigra meg már elmegy a férfi.
2017. dec. 20. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Örülök ennek a kérdésnek, mert tökéletesen magamra ismerek. A legerotikusabb, legizgatóbb a szexben a partner orgazmusa. Ördögi kör! Sajnos nincs jobb ötlet, mint amit már javasoltak: minthogy nehezen lendülsz bele, egy kör előnyt kell adni neked. Nálam tökéletesen bevált.
2017. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés:


Amit a #8-as hozzászólásban leírtál, azt a párodnak is mondtad, vagy csak most nekünk?

Egyáltalán tudja, hogy neked általában nincs orgazmusod szex közben?

2017. dec. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

# 12/14

Valahogy rábeszélem a tornára, jó ötlet, habár tuti nem lesz túl lelkes.:D


A póz cserés, nyálasak,ujjazással, csiklózással megszakított szexet én is javasoltam neki, de nem állítja le magát annyira, hogy ezt csinálja.


Nekem azt mondta, hogy kellemetlen és kissé fájó érzés, ha nem tud elmenni, ezért sokáig nem tudja magát húzni.:( Ez tényleg Ennyire kellemetlen ilyenkor, ha régóta nem megy el? Vagy csak a maszti miatt hozzászokott, hogy fél perc alatt elélvezhet?

2017. dec. 21. 07:42
 14/21 A kérdező kommentje:

# 14/15

Ő ezekről tud, de megoldást nem találtunk. Kellemetlennek érzi, ha régóta nincs orgazmusa, fáj a farka, ha sokáig áll,mert elfárad nekem ezt mondta. Nem vagyok az ő helyzetében, de igyekszem megérteni, de utálom, hogy mindig akkor élvez el, amikor végre orgazmus közeli helyzetbe kerülök már, így lényegében mindig orgazmus előtt egy kicsivel megszakítja nekem.

A petting is úgy néz ki, hogy felizgat annyira, hogy majdnem elmenjek, szex közben is eljutok arra a szintre, de azt mar nem tudja kivárni és utána kézzel befejezi nekem. Viszont ennyi szexulis inger után a kézzel vagy szájjal való kielégítés már annyira szintesésnek elém meg, hogy alig megy és ez a része már unalmasnak érzem. Ahhoz tudnám hasonlítani,mintha kapnátok egy király orált és orgazmus előtt visszacsomagolnák a farkatokat a gatyatokba, hogy ruhán keresztül élvezzétek el.:D

2017. dec. 21. 07:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Háááát, én nem tudom hány éves a palid?

Én világ életemben gyorstüzelő voltam, és nekem spec baromi kellemetlen ha a párom nem elégül ki szex közben.


Én szoktam érezni hogy közeledek. Valóban előfordulhat hogy bele sajdulnak az ember filkói, ha nagyobb mennyiségű anyagot vissza fog, de nekem az félnapi élvezés előtti állapotban tartás. Én szeretem azt az állapotot még ha mindenemmel is kapaszkodok közben, mert utánna hatalmasat élvezek. Csak általában ezt a párom megunja és megadja a kegyelem döfést, elélveztet, de egy perc pihi után újra keményít és ott már nincs sziszegés, ott már én vagyok a nyerő. Olyannyira, hogy ha eléggé figyelek többször is el tudom élveztetni mielőtt a 2. At el lövöm.

Hozzá kell szoknia a puncidhoz.


Részemről 4 éve próbálok a párom punciához hozzá szokni, de mivel hetekig nem látjuk egymást nem mindig sikerül őt elsütnöm elsőnek a brémen. De én igyekszem kompenzálni, azért a sok jóért.


Talán még annyit tudnék tanácsolni, hogy játszatok többet, vagy ülj rá és mozgasd a hüvely izmaid. Szorongasd kismozgásokkal sokáig. Találjátok meg a határait és tartsátok ott hogy megtanulja mire figyeljen oda.

2017. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

8as hszre reagálva.

Nem neked kell máshogy csinálni, a pasinak kell ügyesebbnek lennie.

Vagy elégítsd ki őt először és akkor a másodiknál kibírja amíg neked is lesz orgazmusod.

Ha szájjal-kézzel ingerel akkor van?

Az is megoldás.

Ismerek olyan nőt aki aktus közben soha nem megy el de máshogy kielégíti a párja.

2017. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Onzo partner tipikus esete. A megoldast rad bizom.
2017. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha csiklóizgatással el tudsz menni, akkor menj el úgy. Ha a pasi simogatja, akkor úgy; ha csak úgy tudsz elmenni, hogy magadnak simogatod, akkor simogasd magadnak. A pasiknak se jó, ha nincs orgazmusod. Majd megszokják, hogy simogatod magad, a többségük amúgy is izgul erre.
2017. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Először nyaljon ujjazzon 1-2 orgazmusig és csak utána tegye be a farkát

Szex közben legyen betömve a szád, akkor nem hallja a nyögdécselésed 😷😀

2017. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Koszonom azoknak, akik értelmesen válaszoltak.


"Onzo partner tipikus esete. A megoldast rad bizom."


Onzoseg, ha gyorsan elmegy? Latom rajta a probalkozast es 2x kb leall, hogy ne menjen el. Utana kielegit, de az mar ugye nem olyan.

2017. dec. 21. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!