Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit uncsi a szex mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit uncsi a szex mostanában, mert sosincs orgaznusom. Női orgazmusra valami tipp? :/

Figyelt kérdés
Sajnos sose megyek el szex közben és annak ellenére, hogy én nagyon szerettem szexelni már egyáltalán nincs kedvem hozzá.:/ olyan, mintha csak reszelés lenne, mellesleg néha unatkozom is.:D ha meg elkezdeném élvezni addigra meg már elmegy a férfi.
2017. dec. 20. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, akármerre megyek, ez van. Remélem, érthető. ;)
2017. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor biztos csalódott lehetsz. Én azért tovabbra is ötleteket várok, főleg hasonló helyzetű nőktől.:))
2017. dec. 20. 23:55
 3/21 RRR ***** válasza:
100%

segíts be magadnak ,,nem ciki,sőt nagyon is izgató

ha meg elmegy előtted a pasid,ülj a szájára és elégíttesd ki magad sokszor-sokszor!

..

2017. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha reszelésnek érzed,nem elég kemény a farok?Nincs meg a kémia?Nem ér el helyeket a hüvelyedben,ötlettelen?Vékony?Ritmustalan?Szenvedélymentes?F.
2017. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kicsit izgalmas lenni. Hátha segít :D
2017. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sok privát kérdést kapok, ezért inkább itt írom le részletesen:

Előjáték mindig van, majdnem oegazmusog felhúz majd szexelunk. Szeretkezés közben figyel rám, simogat,beszelunk es szolunk egymásnak, hogy mi izgatna minket. Kicsit nehezen lendulok bele, lassan melegedem bele a szexbe, de kb.10perc után már nekem is elég intenzív élvezetet nyújt. Ilyenkor nem bírom ki, hogy ne nyögjek vagy élvezzem hangosan es pont ettől elmegy a párom. Mire én élvezném o mar elmegy, mert nem bírja ki a lüktető puncimat, nyögéseimet, hogy magamhoz húzom es gyorsabban mozgok vele együtt. Nem tudok máshogy viselkedni, de ő meg ilyenkor nem bír magával. Élvezem a szexet, de elegem van abból, hogy mire jó és élvezetes lenne ő elmegy, mindig pont ilyenkor van orgazmusa. Ezzel nem tudom mit kezdhetnek. Sokszor probalok halkabb lenni, de nagyon nem megy.:/

2017. dec. 21. 00:04
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Meg kell tanulni visszatartani és sok elszorításos módszer van.
2017. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha vannak hozzá jó leírások, tanvidik, akkor azok jöhetnek.:) szex közben miért lenne jó? Nem szokta tudni elvileg, hogy emelvez, hanem csak hirtelen megtörténik vele az elmondasai alapján:D
2017. dec. 21. 00:19
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ezzel mi is ugy vagyunk...

De nekem mondjuk nincs hüvelyi orgazmusom, ennek ellenlre imádom, ha behatol a párom és bennem munkálkodik.

De engem elötte vagy utána mindig orgazmusig nyal, igy nekem mondjuk nagyon jó. Viszont volt egy olyan kapcsolatom, ahol nem kaptam sokszor orgazmust, és ugyanigy elment a kedvem nekem is. Sztem csak az a jo megoldás, ha elötte vagy utána téged is kielégit szájjal, kézzel, és akkor nem maradsz "üresben".

2017. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, hogy nem erzi mikor megy el.. Inkabb kellemetlen neki felvallalni azt, hogy nem tudja magat kontrollalni. Nekem is volt ilyen, de ezt vagy pozcserevel vagy nyalassal kuszoboltem ki, majd amikor csokkent az inger folytattam. Igy nagyon sokaig el lehet huzni az aktust valamint rengeteg intim torna van a neten (Kriston Andrea felet probaltam) es ha napi szinten szan ra 5-10percet akkor nagyon sokat tud dobni a szexen. Fuck stress have sex! (Y) 20F
2017. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!