Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként miért nem bírom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként miért nem bírom sokáig a szexet semmilyen pozicíóban sem?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. :(

6 éve futok és kézilabdázom mellette. Vékony is vagyok,mindig úgy éreztem kitartó vagyok és imádok mozogni. De szexre kerül sor, akkor 5-6 perc után elfáradok. Főleg akkor ha én irányítok. Pl lovaglóban pár percig megy csak és akkor is elfáradok ha alulról ő diktálja az iramot. Végülis bármilyen pozicióban csinálom, elfáradok és rendesen érzem ahogy dübörög a szívem, az egekben lehet a vérnyomásom. Már jóhogynem lihegek mint egy kutya :( szörnyen szégyellem magam,de nem tudom mi lehet az oka. A lassú szeretkezésnél is elfáradok,akkor kicsit később,de kimerült leszek hamar. Ja és utána szinte azonnal bealszom úgy hogy nem lehet velem utána összebújni,beszélgetni. Kb semmi erőm nincsen és hihetetlenül gyorsan álomba zuhanok. Különben élvezem a szexet nagyon, szeretem a barátomat, nem okolhatom őt semmiért. Velem lehet baj. De ez ellen mit lehet csinálni? :( Van amikor a fejem is lüktet olyankor. Míg reggel amikor megyek futni simán kibírom lihegés nélkül és nem érzem,hogy elfáradtam. De a barátom 10-et tol rajtam és érzem,hogy hm ez isteni,de kiköpöm a belemet.


2017. dec. 17. 19:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
.
2017. dec. 17. 20:04
 12/19 A kérdező kommentje:
Magnézium sok van a zöldségfélékben abból pedig sokat eszem. Halfélékben is van magnézium sőt a tejtermkékben is. Ilyeneket azért szoktam fogyasztani.
2017. dec. 17. 20:04
 13/19 anonim ***** válasza:
Apád orvos, és itt kérdezel, Te elbeszélni jöttél ide.
2017. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"a barátom 10-et tol rajtam és érzem,hogy hm ez isteni,de kiköpöm a belemet." Ez felizgatott.


Ki kéne kötözni téged, és úgy alaposan leápolni, mindegy, hogy kiköpöd-e a beled vagy nem. Szívesen megnéznélek utána.

2017. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Masztinál is ez van, vagy ha máshogy kényeztet a párod?
2017. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem,olyankor nincs baj. Csak szexnél fáradok el. Maszturbálásnál,petting során nincsen semmi bajom.


Másnak amúgy nincs ilyen baja? Valaki volt hasonló helyzetben? Tudtok valami tanácsot mondani? Mert amúgy tényleg nagyon rossz így!



Nem szeretem ha kivagyok kötözve. Jobb szeretem ha én kötözhetem ki a másikat. Akkor azt csinálok a másikkal amit akarok. Szemétkedhetek is.

2017. dec. 17. 21:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha nem bírod? Annyi nem elég, amennyit bírsz?
2017. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam hasonlót.
2017. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyrészt ingadozó a vérnyomàsom,màsrészt menstruàciókor meg előtte egy két nappal eléggé felmegy,de volt màr olyan hogy pusztàn a szex vàltotta ezt ki,bàr szerencsére ilyen nem sürün fordult elő hogy szextől felmenjen.Csak inkàbb akkor szokott ha idegi-fizikai tulterheles van vagy a hormonok..

Szoval gondolhatsz ezekre is:vernyomàs vagy hormoningadozas

2017. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!