Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként miért nem bírom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként miért nem bírom sokáig a szexet semmilyen pozicíóban sem?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. :(

6 éve futok és kézilabdázom mellette. Vékony is vagyok,mindig úgy éreztem kitartó vagyok és imádok mozogni. De szexre kerül sor, akkor 5-6 perc után elfáradok. Főleg akkor ha én irányítok. Pl lovaglóban pár percig megy csak és akkor is elfáradok ha alulról ő diktálja az iramot. Végülis bármilyen pozicióban csinálom, elfáradok és rendesen érzem ahogy dübörög a szívem, az egekben lehet a vérnyomásom. Már jóhogynem lihegek mint egy kutya :( szörnyen szégyellem magam,de nem tudom mi lehet az oka. A lassú szeretkezésnél is elfáradok,akkor kicsit később,de kimerült leszek hamar. Ja és utána szinte azonnal bealszom úgy hogy nem lehet velem utána összebújni,beszélgetni. Kb semmi erőm nincsen és hihetetlenül gyorsan álomba zuhanok. Különben élvezem a szexet nagyon, szeretem a barátomat, nem okolhatom őt semmiért. Velem lehet baj. De ez ellen mit lehet csinálni? :( Van amikor a fejem is lüktet olyankor. Míg reggel amikor megyek futni simán kibírom lihegés nélkül és nem érzem,hogy elfáradtam. De a barátom 10-et tol rajtam és érzem,hogy hm ez isteni,de kiköpöm a belemet.


2017. dec. 17. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos... :)

Passz, érdemes lenne valami szakembert megkérdezni, valószínű a hormon háztartásod vagy mi a bigyó..., tuti nem a mozgástól fáradsz ki olyankor, hanem "leszív" az anyaság kezdet...

2017. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Vagy energia vámpír a barátod és ez pont szex közben ütközik ki a legjobban és ezért fáradsz ki olyan hamar.
2017. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Vagy nem túl intenzíven sportolsz, vagy túl nagy volumennel (értsd: túl sokat). Lehet, hogy az idegrendszered fáradtsága így jön ki rajtad. Ha nem élsportoló vagy, azt mondom, hagyj ki 1, de inkább 2 hetet a sportból, amennyiben utóbbi eset áll fent, hogy túl sok a sport, és ezzel terheled le magad.


Ezen felül lehet, hogy keveset alszol. Hány éves vagy és hány órát alszol átlagosan egy nap? Legalább 7, de inkább 8-9 órát kellene aludni.


Táplálkozási szokásaidról sem írtál; fogyasztasz elég fehérjét, zsírt, vitamint (főleg C-vitamint), elég vizet? Ha nem, akkor ideje FOKOZATOSAN elkezdeni, szépen utána járni dolgoknak, hogy s mint (nézz utána az IIFYM-nak).

2017. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az apám orvos. Nem szoktam vele ilyen jellegű témákat feszegetni,de burkoltan rákérdeztem,hogy mik lehetnek az okai. Végülis rájött pontosan,hogy mit szeretnék mondani neki és miben lenne szükségem a tanácsára.Szerinte mindenkinek egyéni határértéke és „zónája” van úgy értve hogy amelyben a lehető leghatékonyabban tud edzeni vagy bármi mást csinálni ami mozgással jár, hogy közben elegendő oxigénhez jusson a szervezet. Szerinte csak lassítsunk. De ha valami komolyabb bajom lesz,szóljak neki.
2017. dec. 17. 19:28
 5/19 A kérdező kommentje:

Ezt apám szintén említette. Az alvás: Sosem alszom 7-8 órát. Négy - öt órákat alszom általában,de nekem az elegendő. Érdekes,mert pl szex után hamar elalszom,de olyan lendülettel fel is kelek pár órán belül.


22 éves vagyok. Rendszeresen futok, edző terembe is szoktam járni. De 6 éve kézilabdàzom is. Mindennap van 2 órás edzésem és este is futok valamikor.


Táplálkozás. Már évek óta csak gyümölcsöket,salátákat eszek és húst fogyasztok ez mellett sok folyadékot. Kedvenc "italom". Víz! De komolyan.

2017. dec. 17. 19:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Talán ha többet szexelnél pároddal javulna az időd is, orgazmust hamar érsz el?
2017. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elalvás az elélvezés után történik? Mert akkor fiús természeted van: rám (és a legtöbb férfire is) jellemző ugyanis az elélvezés utáni ólmos álmosság.

A szeretkezés közben talán olyan izmokat mozgatsz, amelyeket futás és kézilabda közben nem; gyakorolj, és megerősödnek. A vérnyomásemelkedés természetes szex közben. Csak egyet nem árultál el: az elfáradás ellenére el tudsz menni? Mert akkor, ezzel a gyorsasággal a fiúk álma vagy!

2017. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van valami erotikus abban, ahogy fogalmazol. Hm, nem semmi. Egyébként én sem értem, mert ha futsz (én is művelem), akkor jónak kellene lennie az állóképességednek. Szerintem valami ásványi anyag hiány, vagy vitaminhiány állhat fent itt. Magnéziummal hogy állsz? Egyébként 4-5 óra alvás pokolian kevés egy 22 éves szervezetnek, 7-8 óra alvásra lenne szükséged ebben a korban. Ahogy idősödik az ember, egyre kevesebb alvásra van szüksége. De neked még sokra!
2017. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen! Persze,hogy van orgazmusom :) Mindig! Orgazmusom hogy mikor van? Változó,de ugye valamennyire ezt vissza tartom,tudom kontrollálni az egészet! Ahogy a férfi is. Így szoktunk húzni az időt,de ha a barátom látja,hogy nem bírom sokáig akkor átveszi teljesen az irányítás és gyors hajrá van a végén. Akkor is bitangul elfáradok. Az a legrosszabb,hogy zavar,hogy érzem a szívem dübörgését, a fejem is lassan elkezd lüktetni. A barátom meg energia bomba végig. is Tehát csak orgazmus után szoktam hamar elaludni vagy szinte azonnal kómás leszek. Előtte nem álmos vagyok hanem csak hamar elfáradok szex közben. Gyakran van szex és a nap bármely szakaszában csináljuk mindig így járok.
2017. dec. 17. 19:51
 10/19 A kérdező kommentje:

Sokkalta többet nem tudok aludni. Este 8 órakor érek haza az edzésből. Fürdök,eszek, a barátommal vagyok és későn fekszem le. Reggel meg korán kelek a meló miatt. Suliba nem kell mindig bejárnom,mert levelezőn tanulok.


Bocsi a hibákért. Telefonról írok.

2017. dec. 17. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!