Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarnak sokan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan barátnőt és szexuális életet élni, amikor sokkal kényelmesebben is lehet?

Figyelt kérdés
Egy barátnővel sok a gond is, sok a kockázat. Mindennap maszturbálni sokkal kényelmesebb.
2017. dec. 17. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Milyen igaz

Hogy ez eddig nekem eszembe nem jutott

2017. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert messze nem ugyanaz az érzés, nekem kell hogy szopjanak, ha masképpen nem akkor fizetek érte.

Az is kényelmes és ha nem vagy egy büdös csöves akkor meg sem kottyan...


A komoly kapcsolatról, amikor valakivel kölcsönösen szeretitek egymást meg nem is beszélve, igaz az sokaknak (köztük nekem is) ez nem adathat meg.

2017. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Bárcsak minden férfi ilyen modern gondolkodású lenne, mint te! Akkor válogathatnék. :-)
2017. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, kérdező. Hiszen a farkad kiverése közben érzed igazán, hogy törődnek veled, hogy szeretve vagy. A maszturbáláshoz mindig fordulhatsz, ha nehézséged van az életben, elakadsz, nem tudod, mit tegyél, vagy valami rossz dolog történik. A maszturbálás megért téged, segít téged, támogat. Nincs is jobb, kellemesebb, szórakoztatóbb időtöltés testnek és léleknek egyaránt, mint otthon ülni a sötét szobában és kiverni a farkadat! Bizonyára jó lesz majd összeköltözni a farokveréssel, meg gyerekeket csinálni vele!
2017. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13:37 : Egyedül élni sokkal olcsóbb is, most is azt teszem. Igen, kényelmes és bármikor csinálhatom, amikor otthon vagyok, nem kell máshoz alkalmazkodnom és nem is veszélyes. Megnyugvással tölt el egy stresszes nap után.
2017. dec. 17. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem. És amikor majd magányosnak fogod érezni magad, mit fogsz csinálni? Szerintem évtizedeken keresztül fenntartható ez az állapot? Mi értelme lesz az életednek akkor, ha már öreg leszel és nem tudod meg nem is akarod kiverni?
2017. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13:44 : 29 évesen azt kell mondanom, igen, fenntartható.
2017. dec. 17. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés. Ha ez a meggyőződésed és ez téged boldoggá tesz, bőven elég, akkor nincs miről beszélni. Bár 29 évesen tarthatnál azon a szinten, hogy felfogd, másoknak másféle igényeik lehetnek az életben.
2017. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél is írtam,hogy megmaradtál 16 éves szinten.Ha téged nem zavar,akkor rendben van.
2017. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!