Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaim! Miért háborogtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Miért háborogtok sokan a lábfétis ellen, amikor nem véletlenül dobnak piacra olyan cipellőket, melyek extrém módon kiemelik a lábfejünket?

Figyelt kérdés
Amit aztán a pasik bámulhatnak kedvükre. Kint vannak a lábujjaink a magassarkúban, a sarkunk is, sokszor belátnak a talpunk alá is. Mi pedig sokszor háborgunk nő létünkre, hogy a férfiak rá vannak gerjedve a talpainkra? (:
2017. okt. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Te tuti nem nő vagy.
2017. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Jaj,már megint it vagy,te "lábfétises?"

Fogadd már el,hogy nem minden nő szereti,fő,hogy a te barátnőd elviselje vagy szeresse a mániádat.

Mit foglalkozol te azzal,hogy idegen nők mire vágynak vagy mi az,amit elviselni sem tudnak..

Úgy csinálsz,mintha ez lenne a világon a legnagyobb probléma.

2017. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem nő vagy! Amúgy nem azzal van a baj, ha egy pasinak tetszik a női láb. Az a probléma amikor csak és kizárólag ez érdekli. Normális mértékben semmi baj a láb szeretetével, de a “fétist” én már nem tekintem normális mértéknek.
2017. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Engem izgat 24N
2017. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem nő
2017. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Nőtársaim" ITT már bukta van. Ezt tuti férfi írta.


És amugy nem haborgok a labfetis ellen szimplan csak nem tetszik es kicsit taszit. Nem tehetek rola hogy nem izgatna fel ha egy ferfi a labaimat nyaldosna meg simogatna. Nem baj ha valakinek labfetise van,sosem fogom megerteni ez miert jo. De ne csinaljunk mar ugy mintha ezt egy csajt irta volna ki :D

2017. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ciki, hogy valaki ezzel szórakozik: egyszer "Nőtársaim", másszor "Férfitársaim". Mintha ismernénk egymást, egy oviba jártunk volna, vagy épp már a pertut is megittunk volna... Pedig nem. Szóval gáz.


Az, hogy ilyen cipőt készítenek, az egy dolog. Az, hogy egy normál nőnek ez tetszik, hordja, az a másik. Vagy maga miatt, vagy azért hordja, hogy tetsszen a párjának, DE nem egy idegennek (max. megköszöni neki a bókot és ennyi). Sok lábfétises pasi van (én is), de tudom az illemet: nézés és más semmi.

Az önrendelkezés joga a cipővel kapcsolatban a nőé.


(Megj.: azonban kár, hogy nagyon kevés lábfétises nő van).

2017. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát az egész fut fetisshh téma a cipők miatt van?
2017. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem nő vagy, ahogy már azt sokan írtak...


A kérdésedre a válasz:

Szeretem a szép cipőket. Magam miatt hordom őket, vagy a párom miatt,ha ő veszi nekem. Azonban ez baromira nem azt jelenti,hogy bárki bámulja, az tetszik nekem. Ez ugyanaz,mintha a fenekemet bámulja valaki. Visszataszító!

Ha valaki bámul, jó esetben az arcába nézni is elég, mert az ilyen csak valami sunyi kukkoló és akkor megijed. Ha rossz napom van, akkor viszont simán oda is megyek és kap egyet!

Úgyhogy ebből leszűrhető,hogy az ezzel a baj,hogy valaki visszatetsző módon műveli ezt az egészet. Ez is a zaklatás egy formája. Csak azt hiszed nem látják. Pedig hidd el, megvetnek érte,mert gusztustalan.


Úgyhogy keress olyat,aki szereti,ne itt kérdezz hülyeségeket!

2017. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!