Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják ezt a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt a fiúk miközben meg szerintem bárkit képesek lennének lefektetni?!

Figyelt kérdés
Nem szeretnék komoly kapcsolatot de a szex meg hiányzik. Akár melyik fiúnak mondtam ezt a felállást hogy csak lazán érezzük jól magunkat egyik sem ment bele mert mindenki kapcsolatot akart. Én gondolom rosszul a dolgokat vagy csak nem a megfelelő emberekkel beszélgettem....18L
2017. dec. 17. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerinted bárkivel képesek lennének lefeküdni. Szerintük meg nem. Ennyi.
2017. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, mint te. Mindig mondják, hogy a lányok nem tudnak érzelemmentes szexkapcsolatot kialakítani, míg a fiúknak ez könnyen megy... ehhez képest azt tapasztaltam, hogy szinte minden pasi komolyabbat akar utána, aki meg nem akar többet, az is valamiféle szeretetet, törődést próbál kicsikarni belőlem, olyan dolgokat, amik nálam már nem férnek bele egy kötetlen szexbe.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha valakit szeretek, annak nem tudom nem kifejezni az érzéseimet... de ha valami csak d*gásnak indul, abból nálam az életben nem lesz belőle több, valamint nem igénylek tőle lelkizést, összebújást stb. sem.

2017. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!