Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pár előtt szexelni milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pár előtt szexelni milyen dolog?

Figyelt kérdés

Fiatalok! Nem tudom mennyire gáz/hülyeség, de ez izgat, hogy milyen lehet, hogy jön ez össze, barátnő mit szól hozzá. Semmi párcsere, csak más előtt szex.

Szerintetek? Tapasztalatok?


25/f



2017. dec. 15. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Párcsere engem sem érdekel de más elött szivesen kipróbálnám. Kérdező te hol csinálnád szivesen?????
2017. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én vagy természetben vagy meg valami apartman, esetleg autó. Mindegy igazából :D.

Párod hogy viszonyul hozzá?

Milyen idősek vagytok?

2017. dec. 15. 09:35
 3/21 anonim ***** válasza:
33F 40N Autóban nekünk is bejön + itt ott.Néha strand öltöző/ medence eldugott része...Korotok?Melyik megye?
2017. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

23/l, 25/F

Baz megye közepe.

Tapasztalatotok is volt már? Hogy alakult úgy, miylen volt?

2017. dec. 15. 09:47
 5/21 anonim ***** válasza:
Ti hol csináltátok már? élményeitek? Amit leirtam az meg történt autóval egy eldugottabb helyet szoktunk keresni ahol nem zavarnak kényelmesen nekiöltözünk csomagtartófelnyit vagy hátsó ülés és mehet a dolog a strand öltöző az az ország több pontján probáltuk ill csináltuk. Medence Szoboszló ill Bük..
2017. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mi még sajna sehol... prűd a csaj...

csak nem tudom hogy lehetne megbeszélni vele... :/

2017. dec. 15. 09:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Baz megye közepe miskolc?vannak jó helyek mi is járunk kiii
2017. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Miskolc mellett, kis település :).


De igen, az biztos hogy vannak jó helyek, csak párom mint az öszvér, oylan makkacs :D

2017. dec. 15. 10:06
 9/21 anonim ***** válasza:
Menjetek el kocsikázni vegyél neki kis meglepit amitöl ellazul.és sztem akkor bele megy a dologba...Barlangfürdöbe is tudsz ügyeskedni ..én is tervezek de nem tudom merre ötleted?
2017. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sajna sok ötletem nincs. Eger környéke, Kazoncbarcika eleje?

Barlangfürdőbe hol?

2017. dec. 15. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!