Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Forduljak orvoshoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a kevés találkozás miatt havi 1-2 alkalommal közösülünk. Ilyenkor az első menet sokszor rövidre sikerül mivel hamar elmegyek. Van hogy 5 perc, van hogyegy kevesebb. Mit csináljak?

2017. dec. 7. 22:07
 1/5 RRR ***** válasza:
100%

gyakorolni,gyakorolni, gyakorolni mondta Lenin papa


amúgy verd előtte

..

2017. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

*tali előtt verd ki



amúgy,miért nem oké,hogy a 2-il vagy a későbbiekben tudsz hosszabban teljesíteni?

1#

2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó,hogy hamar eldurransz..hisz' nem látsz puncit hetekig.Ez normális.

Jól írták előttem,gyakorolnod kell,úgyis ráérsz mert a szexuális életed gyakorlatilag a maszturbálásból állhat.

Ha önkielégítésnél el tudsz jutni odáig,hogy elhúzod,akkor szexnél is menni fog.Ha nem,akkor marad a 2.menet.Lényeg,hogy elégítsd ki a barátnődet is.

2017. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla. A Király. ***** válasza:
És első menet után abbahagyod? Volt hogy elmentem, ki se húztam folytattam tovább. Egy kis ideig puhább lett, de hamar újra kőkeményen állt.
2017. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális ha ritkán szexelsz. Elégítsd ki a barátnődet a második, és az esetleges harmadik menetben.
2017. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!