Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehet már függőség, fordulj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet már függőség, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Állandóan maszturbálok, nagyon szeretem csinálni magamnak, sokkal jobban, mint hogy a párommal legyek. Ezért heti egyszer vagyunk max. együtt, mert inkább magamnak elvégzem a gép előtt. A munkahelyen is 4-5-ször is kimegyek a wc-re és elintézem magamnak.
2015. nov. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ez már olyan függősség, mint a drog! Sok sikert, és el tudod ezt hagyni.
2015. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, ez már nem teljesen normális. főleg hogy még a munkahelyeden is..

bár az furcsa, hogy magát a szexet meg nem kívánod

2015. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy munkahelyen kéne dekkolnom lehet én is inkább a f_szomat verném :D
2015. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Narcistikus személyiségzavar.
2015. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tiboo Martino ***** válasza:

Basszus én meg már 10 éve arra vagyok ítélve, hogy kénytelen vagyok magamnak csinálni. Az iyenek meg lesz▲rják a barátnőjüket, én meg minden nap csak őt kényeztetném, ha lenne! Elég "humoros" így ez a Földi élet. Akit az sem érdekel él-e igazán mellette a párja annak van, aki meg mindennél jobban vágyott rá az meg örök magányra van ítélve.

Amúgy Don Jon a neved, igazam van?

2015. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Nem tudom miért nem szerzel barátnőt, kis kedvesség és már öledbe pottyanna. Amúgy nem úgy hívnak :) Én se vagyok jó pasi mégis csinosabb lány van velem :)
2015. nov. 24. 14:09
 7/8 Tiboo Martino ***** válasza:

#6.: Aha "Pottyanna", ahogy azt te képzeled! Pont azt tanácsolta nekem több lány is, hogy legyek bunkó és lekezelő a nőkkel mert túl udvarias és kedves vagyok. Azt mondták akkor biztos lesz valaki, ha párkapcsolatra nem is, de legalább hajlandó szexelni. Természetemnél fogva "sajnos" nem tudom hogyan kell paraszt lenni és úgy viselkedni a lányokkal, így maradtam magamra főleg a külsőségek miatt. Ha tükörbe nézek nem tartom rossznak külsőleg sem, annyira biztos nem, hogy ne érdemeljek semmiféle szeretetet! Tettem és teszek is a mai napig rengeteget a külsőmért is de hiába, így már csak saját magam miatt teszem! Úgy meg főleg nem tartom magam undorítónak, ahogy azt a lányok/nők a tudtomra adták elég kegyetlenül az elmúlt években. Mindezek előtt fiatalon nekem is volt fullos 10/10-es barátnőm, de ma már úgy vagyok, hogy nagyon kár volt. Hogy miért, az már más tészta. Ha érdekelne, privátban megoszthatom veled.

30/f

2015. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem két kategória van


a) Az ösztönösebb cicababák, akiknek egy domináns bunkó stílus kell, valóban ilyen nőm tuti nem lenne. Ez inkább olyan 18-25 év közöttiekre jellemző.


b) Az érzelmesebb, nem annyira ösztönlény, ebből kevesebb van tény, de lehet találni, akiknek a kedves aranyos pasik kellenek, na ezek 25 év felettiek, de főleg 30 felett jellemző.

2015. nov. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!