Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereitek orálisan kényeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereitek orálisan kényeztetni a párotokat?

Figyelt kérdés

Van olyan aki nem szereti csinálni vagy csak úgy viszonyul hozza hogy legyen meg had örüljön de amúgy nem is akarja csinálni? Illetve van olyan aki imádja csinálni? Ti hogy szoktátok? A barátotok hogy igényli?

18/L



2017. dec. 7. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szeretem adni a feleségemnek, és szeretem, mikor ő adja nekem. A legjobban a 69-t szeretjük, de a "csak" oda-vissza is nagyon élvezetes.
2017. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
igen
2017. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Reggel nem csinálom, mert simán lehánynám szegényt, mikor elélvez :(


De amint felébredtem és ettem meg lement az első kávé, onnantól kezdve bármikor.

Jó, nyilván, mikor sebes a szám, akkor hanyagoljuk, míg meggyógyul, de amúgy simán kielgéítem.

Szeretem hallani, ahogy sóhajtozik, hogy én irányítom az élvezetét, szeretek játszani vele, húzni, persze figyelve az ő kérésére is.

2017. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az én statisztikám: 14 barátnőből 1 csinálta, 2-nek meg én csinálhattam. A többinél se pro se kontra. Mondjuk nekem inkább a szerényebb, visszahúzódó lányok tetszenek.
2017. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Undorítónak tartom, sosem csináltam és nem is engedem! 24/N
2017. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!