Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereitek orálisan kényeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereitek orálisan kényeztetni a párotokat?

Figyelt kérdés

Van olyan aki nem szereti csinálni vagy csak úgy viszonyul hozza hogy legyen meg had örüljön de amúgy nem is akarja csinálni? Illetve van olyan aki imádja csinálni? Ti hogy szoktátok? A barátotok hogy igényli?

18/L



2017. dec. 7. 20:04
1 2 3
 11/25 Ramone ***** válasza:
86%

ma 20:06


Mert nem vagyok lány. Adni szeretem mert jó érzés és finom ... Engem is izgat az íz és illat, nehéz neki ellenállni

Kapni meg azért kevésbé mert nem az a fajta vagyok aki azt mondja hogy "akkor bukj le/tèrdelj le bogaram..."

Sosem szoktam erre kérni egy nőt se de sosem utasitanám vissza ez is tény... Mert nem vagyok álszent tudom hogy jó dolog de akkor esik igazán jól ha nem azért kapom mert igènylem hanem mert a nő szereti csinálni... És mivel a nőknek ez jóval fárasztóbb és talán valamennyivel alárendeltebbnek érzik magukat emiatt(?) Ezért kevésbé lelkesednek érte mint Pl én a nyalasèrt. Ezt minden esetben tiszteletben kell tartani... Szerintem

2017. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem mindig van hozzá kedvem

De akkor is le szopom legalább nincs hiszti nyafizás mert attól a falra tudok mászni.

És mikor nincs hozzá kedvem olyankor a nyalást se vàrom el

2017. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#11 ez végülis érthető bár engem a barátom elég sokszor szokott kérni rá hogy csináljam neki, bár én szeretem csinálni szóval igazából engem nem zavar :D bár az tény hogy néha jobban esne ha megvárná amíg magamtól kezdem el és nem szólna csakhoy menjek már le és csináljam..
2017. dec. 7. 20:18
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen,imádom!
2017. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
En adni es kapni is imadom bar sajnos a mostani baratnom adni nem igazan szereti azt mondja o nem olyan lany... :D en vegulis nem eroltŕtem mert szeretem eddig 1x kapta be reszegen de akkorse sokaig max felperc viszont en nalam alap h szex elott kinyalom😂 19f
2017. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A szeretni ige túl gyenge kifejezés ide. Amikor van, akkor persze.

Nem írom le, mert az ingyenes felizgatásnak minősülne.

2017. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem csinálni a barátomnak, talán ez a kedvenc részem ha választanom kellene. Azt mondja hogy nagyom jól csinálom, és imadja. Nem kér rá, álltalában magamtól csinálom. Kapni is szeretem, bár nem csinálja a legjobban és nem is gyakran vagy sokáig, de cserébe az ujjaival a mennybe tud repíteni.

15L

2017. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
30f csak kapni szeretem. adni sose adnám nőnek
2017. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
17-es, koran kezdted. Mit is keresel itt???
2017. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyon csinálni és kapni is. 27F
2017. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!