Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy 19 éves átlagos adottsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves átlagos adottságokkal rendelkező lány vagyok . Még szűz vagyok de ugymond kívánom a szexet . Ez gáz? A többi lent

Figyelt kérdés

A pasikkal sosem volt szerencsém .Nem bízok meg könnyen emberekben ,hiába van az hogy sok férfi /fiú szeretne közeledni hozzám . Félek attól hogyha megtenném azt megbánnám vagy ne tálán tán nem lenne jó. Nem tudom mit tegyek , szeretném egy számomra értékes emberrel átélni ezt ..de egyszerűen nem tud megfogni senki . Szerintetek ha valakivel (persze normális fiúval ) szexelnék úgy hogy nem szeretem szerelemből megbánnám később azt hogy nem szerelemből éltem át az elsőt ?

Valakinek volt hasonló helyzete?


2017. dec. 5. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező te akkora kamu vagy.

Nem vagy hajlandó válaszolni azonban mégis bedolsz két kommentnek, szánalmas vagy.

2017. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! A kérdésemet itt tettem fel nyilvánosan ,ha valami hozzáfűződő gondolatod van vagy véleményed akkor irj itt. Ha pedig nincs olyan ami ehhez kapcsolódik akkor pedig ne írj ide . Köszönöm!
2017. dec. 5. 21:54
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

18 éves vagyok, kb. egy hónapja vesztettem el egy olyan sráccal, aki leszólított az utcán, és még aznap találkoztunk, úgy mentem el a találkozóra, hogy tudtam, hogy meg fog történni. Volt köztünk kémia. Előtte mindig az volt bennem, hogy vajon megbánom-e tényleg, ha olyannal lesz az első, akibe nem vagyok szerelmes, és bár ezzel a sráccal végül nem alakultak úgymond jól a dolgaink, egy percig sem bánom, mert maga a szex baromi jó volt, a srác kedves volt, odafigyelt rám meg minden, ami kell, és végre elmúlt az a nagy kíváncsiság és feszültség, ami azzal kapcsolatban volt bennem, hogy már mindenki erről beszél és nekem pedig fogalmam sincs, hogy milyen, és vágyok rá, hogy tudjam. Mindemellett végre tudok róla fesztelenül beszélni.

Szóval az én tapasztalatom az, hogy csak úgy ne feküdj le senkivel, de pár óra beszélgetés után, ha azt érzed, hogy ez egy normális ember, nem egy pszichopata, és megvan a kémia, nagyon vonzódtok egymáshoz, akkor szerintem simán belemehetsz. Nagyon jó élmény lesz szerelem nélkül is. Arra viszont fel kell készülnöd és helyén kell kezelned , hogyha szerelem nélkül történik, randizgatás meg minden nélkül, a srác valószínűleg csak szexet akar, ezt jobb is az elején tisztázni (többszörös tapasztalat), és ez nehéz tud lenni, miután lefeküdtetek, a nők biológiailag is be vannak programozva arra, hogy szex hatására kötődés alakuljon ki, míg a férfiak sokkal kevésbé hajlamosak erre.

Az pedig, hogy kívánod a szexet sosem volt és sosem lesz gáz, a szex rohadt jó dolog, 19 évesen pedig már érett lehetsz rá.

Én mindenesetre, ahogy fentebb is írtam, egyáltalán nem bántam meg, egy baromi figyelmes, iszonyatosan helyes sráccal vesztettem el, akivel minden jó volt.

2017. dec. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem teljesen átlagos volt az első alkalom, de utólag azt mondom, hogy bárcsak ne arra kondicionáltak volna egész addigi életemben, hogy "az első az nagyon-nagyon fontos egy láynak", meg "ne add oda magad bárkinek". Emiatt teli voltam felesleges görcsökkel meg bűntudattal. Tényleg túl van misztifikálva az egész.


Ha nem fog meg senki, akkor ne szexelj, de csak azért, mert mindenhol azt hallod, hogy "vigyázni kell", ne görcsölj rá a dologra. Ha valaki megtetszik és érzed a kémiát, és úgy érzed, hogy megbánnád, ha nem tennéd meg, akkor hajrá. Ha meg tényleg az igazit és a szerelmet keresed hozzá, akkor várd ki azt. Nem könnyű szátválasztani a kettőt, de gondolkodj el rajta, hogy mik az igazi vágyaid és mi az, amit csak azért nyomtak a fejedbe, mert lány vagy.

2017. dec. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"de pár óra beszélgetés után, ha azt érzed, hogy ez egy normális ember, nem egy pszichopata, és megvan a kémia, nagyon vonzódtok egymáshoz, akkor szerintem simán belemehetsz"


Mondd kérlek, hogy kamu, ami írtál!

Jaj kislány látszik, hogy csak 18 éves vagy.. Ilyen naivnak lenni! Pár óra ismertség után lefeküdni valakivel nagy felelőtlenség! Pont amiatt, amit írtál! Baromi nagy mákod volt, hogy nem egy aberrált állattal kerültél össze, aki esetleg bántott is volna! Azt, hogy így történt, csak a szerencsének köszönheted, nem pedig a "nagy" 18 éves élettapasztalatodnak! Neked szerencséd volt, megúsztad, de vajon más is így jár majd!? És ha, olyat fog ki, aki letojja, hogy még szűz! Akkor nem csak lelkileg szívja meg, hanem testileg is! Egy életre elmegy a kedve a szextől! Kérlek ne terjeszd a nézeted, mert orbitális felelőtlenség!Azt meg, hogy csak azért csináltad, mert mindenki erről beszélt, elég éretlen jellemre való. Tudod, ha Pistike beugrik a kútba, akkor te is...

Az, hogy 19 évesen valaki érett rá testileg, az még nem elég! Egy menstruáló 13 éves is az, biológiailag! DE lelki érettség is kell hozzá, és bizalom, szerelem! Légyszíves ne osszátok az észt gyerek fejjel! Tudom, hogy most az érzelem nélkül szex a divat, de attól mg nem normális! Először tapasztalja meg mindenki, "normálisan", kapcsolatban, megbízható partnerrel, aztán ha nem jön be, lehet "kalandozni".

2017. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
vv fanni is egy ismeretlennel fekudt le utoljara...mar valahol föld alatt van...
2017. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és hogy leírtátok a tapasztalataitokat is !
2017. dec. 6. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!