Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy 19 éves átlagos adottsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves átlagos adottságokkal rendelkező lány vagyok . Még szűz vagyok de ugymond kívánom a szexet . Ez gáz? A többi lent

Figyelt kérdés

A pasikkal sosem volt szerencsém .Nem bízok meg könnyen emberekben ,hiába van az hogy sok férfi /fiú szeretne közeledni hozzám . Félek attól hogyha megtenném azt megbánnám vagy ne tálán tán nem lenne jó. Nem tudom mit tegyek , szeretném egy számomra értékes emberrel átélni ezt ..de egyszerűen nem tud megfogni senki . Szerintetek ha valakivel (persze normális fiúval ) szexelnék úgy hogy nem szeretem szerelemből megbánnám később azt hogy nem szerelemből éltem át az elsőt ?

Valakinek volt hasonló helyzete?


2017. dec. 5. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Az első túlmisztifikált.
2017. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Az első lényegében a külvilágról szól.

Miért is?Egész életedben azt sulykolták beléd,hogy egy jó kislány nem csinál ezt,nem csinál azt.

Hidd el,hogy igazából nem a saját véleményed irányit téged,hanem mások befolyásolnak téged.

2017. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Talán ez az igazság ,inkább ugy fogalmaznék van benne igazság , de nem saját magamról tudom azt mondani ugymond nem is akarok egy lenni a sok mai lány közül ezért is vannak gátlásaim
2017. dec. 5. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kívánod, teljesen normális. Fiatal vagy, tombolnak a hormonok.. DE ha kapcsolatba se mész bele a másik nemmel, mert nem bízol bennük, akkor hogy menne már az egyéjszakás!? Nem neked való, hidd el nekem! Vannak lányok, akik "nem veszik a szívükre", nem lelkisek, de Te nem vagy ilyen! Kíméld meg magad egy csalódástól, és nem menj bele ilyen dolgokba!

Fiatal vagy még, előtted az élet, biztosan találkozol majd egy olyan sráccal, akit "értékelni" tudsz! ;)

2017. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Írj rám és elmondom a véleményemet.
2017. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
vigyazzatok kamu...engem napokig hitegetett...emailbe ne menjetek bele.
2017. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első nem nagy szerelemből volt 18 évesen, kedveltem nagyon a srácot, kívántuk egymást és megtörtént. Élveztem és nem bántam meg. Nem ismerünk téged, lehet benned lelki törést okozna, de szerintem is túl van reagálva ez az első, jajj legyen különleges dolog.

Persze biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb élmény szerelemből elveszteni !!! Ezt nem vonom egy percig se kétségbe! Remélem én is találok majd valakit, akivel csinálhatom szerelemből életem hátralevő részében.

Az lenne fura, ha nem kívánnád ennyi idősen a szexet.

22/L

2017. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4-es kommentelő köszönöm a válaszodat . Utánna lévő nem tudom kivagy vagy "kivel irogathattál napokon keresztül " nem az én dolgom nem tudom miről beszélsz ..a válaszod nem a témához kapcsolódik ,normális emberek válszát várom , és megköszönném ha nem kommentelnél többet ide !
2017. dec. 5. 21:21
 9/17 A kérdező kommentje:
A te véleményedet is köszönöm !
2017. dec. 5. 21:22
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanebben a cipőben voltam, privatban elmesélem ha érdekel.

20L

2017. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!