Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon hány lány lehet, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány lány lehet, aki a szűzhártyája megóvásáért inkább popsiba csinálja?

Figyelt kérdés
Hallottatok ilyenről, voltatok ilyennel, ti vagytok/voltatok azok?

2017. dec. 5. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdéssel lejjebb, pont van egy ilyen lány :-)
2017. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

popoba is jo csinálni

33/F

2017. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Degenerált generáció született 1998 után
2017. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
beltenyésztettek
2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
legenda szerint vannak ilyenek.... de hogy mi a valóság... azt senki nem tudhassa! :)
2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is ismertem ilyen lányt, mesélte, hogy az első pasijával még nagyon fiatal volt, nem akarta elveszíteni a szűzességét, de egyszer már nagyon kivánta, és végül beleült a srác farkába popsival... aztán így csinálták sokáig. Aztán mire én összejöttem vele, már kifejezetten imádta, ha nem csak punciba, de seggbe is van dugva... kár hogy nem volt egy nagy szépség, de azért jó volt :D
2017. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Húgommal gyakran beszélgettünk ilyesmikről és állítása szerint nagyon sok osztálytársa így csinálta. Én egyáltalán nem értem ezt, attól mert popsiba csinálják, elveszti a szüzességét szerintem (még ha a szűzhártya érintetlen is marad ugye). Hogy egy nagy bölcset idézzek: "nem lehet baszni is és szűznek is maradni" :D

22L

2017. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
gyerek voltam nagyon és volt egy barátom, nagy szerelem volt és akartuk mind a ketten a szexet viszont nem akartam elveszíteni a szüzességem, ezért kitaláltuk, hogy csináljuk popóba.. hát nem volt egy jó ötlet :D
2017. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Felbosszantanak ezek a mai szűzk**va tinilányok, akik mindenűket kiteszik meg mindenféle módon felizgatják a fiúkat, aztán amikor meg bedugni kéne valahová akkor a szűzességük a legfontosabb. Meg sem tudom számolni hány ilyen fiatal fiú talált már kielégülést a mindig fogadókész bozontos ölemben, akik a szex után bűntudattal átkozták magukat hogy a kantejet nem a párjuknak tartogatták. Ilyenkor egy bátorító kedvjavító orálban szoktam részesíteni őket, hogy nehogy ezeket a kiscsajokat sirassák már..


45/MILF

2017. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Én magamnak vettem el mindkét szüzességemet. A popsimét elösször. De azóta is előszeretettel hasznalom. Van hogy a sex aljalmával a puncim erintetlen marad. Én jobban szeretem hátulra. 23L
2017. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!