Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már rá példa, hogy azért égtetek a pasi vagy más előtt, mert bőrkeményedéses volt a talpatok?

Figyelt kérdés

Esküszöm az eszem megáll.

Tök fullos csaj, szép műkörmök, fodrász, bla bla, mert bankban dolgozik, szal oda kell figyelnie magára.

Hát erre mikor venném fel vállra, nem látom, hogy a talpán a sarok résznél végig van ketté repedve egy jó nagy bőrkeményedés?

Azt hittem odaokádok!!!

De nem is zavartatta magát, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.


2017. dec. 4. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj :(
2017. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ramone ***** válasza:
100%

Sajnálom a csajt hogy ilyen hülyékkel van körülvéve mint te

És sajnállak téged hogy havonta felteszed majdnem szó szerint ezt a gagyi fos kérdést mert csak így tudsz magad irányába egy kis figyelmet kicsikarni mert az életed jelentéktelen szürke és valójában te is tudod hogy senki sem kíváncsi rád ezèrt vèdekezèsül felèpítettèl egy álomvilágot ahol te sikeres ember vagy annyira hogy egyáltalán rádnèznek a nők... :(

2017. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sokkal égőbb , hogy feltetted ezt a kérdést.
2017. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Ezaz, micsoda igénytelenség, tuti még kakilni is szokott néha!
2017. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom ehhez Ford Fairlane mit szólna,mert én csak egy falusi bunkó vagyok.Nem tudom emelgettél e vasakat,ástál-e attól volt a kezemen ilyen férfiként.Előtte mondták hogy nem is látszik a kezemen hogy férfi vagyok mert túl úri fiú vagyok.Gondolom ha majd elkezd feleségként kerekedni a párod meg lógni a melle majd lecseréled mint a régi járgányt a szalonba.
2017. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Látom nagy az igénytelenség az oldalon.

Normális nő ápolja a lábát, nem így bújik ágyba.

2017. dec. 4. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Atyauristen, egy emberi leny, nem egy tokelezes robot... Remelem, rajtad minden kifogastalan...
2017. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, odafigyelek magamra.

Pedig én is járok edzeni, mégse ilyen a kezem. Nagyon undorító volt.

Nagy vastag sárga...

2017. dec. 4. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez elég kiábrándító, és ezt mint heteró nő mondom. Gondolom sokat talpal, de ez persze nem kifogás, hogy néha nekiessen a patájának egy reszelővel vagy bekrémezze
2017. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Talpas1 barátunk mit szólna ehhez ?
2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!