Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a legtitkosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a legtitkosabb fantaziátok?

Figyelt kérdés
Mivel ez egy névtelen oldal ezért bízom benne hogy kapok rá választ. Érdekelne hogy a nőknek milyen titkos vágyaik vannak.
2017. dec. 4. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Minden nap megkerdik ezt ....

Keress vissza van vagy 300kerdes

2017. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Az én titkos fantáziám az, hogy a jövendőbeli pasimat beöltöztessem a kedvenc horror történet karakteremnek és Ő foglyul ejt engem egy elhagyatott épületben és eljátsszuk hogy megerőszakol, de aztán én Stockholm szindrómás leszek és végül már rendesen csapassuk a dolgot...


18/L

2017. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az, hogy egy nap, mikor hazaérek, el van mosogatva, meg van főzve, ki van takarítva, és még az ablakok is meg vannak pucolva.
2017. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
#3 XD ez jó
2017. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem az, hogy egy ismeretlen, nem túl vonzó, harmincas évei vége felé járó férfi folyamatosan néz az utcán, miközben várok egy buszt. Egyszerre szállunk fel, egy ajtónál. Olyan zavarbaejtően néz, hogy nem merek ránézni, csak bámulom a földet.


Mikor leszállnék, megérinti a kezem. Úgy meglepődök, hogy nem szállok le, elmegyünk a végállomásig. Leszállunk, megérinti a kabátom, és vele megyek. Nem nézünk egymásra. Elvisz egy épülethez, bemegy és én is utána. Felmegyünk a lakásához, addigra már tiszta ideges vagyok, hogy mit is csinálok. Bemegy a lakásba, nyitva hagyja az ajtót és nem kapcsolja fel a lámpát. Nem látom, hol van, bent sötét van. Bemegyek utána egy kis tétovázás után. Becsukja mögöttem az ajtót, kattan a zár. Nem merek ránézni, levenné a kabátom, elhúzódok az érintésétől. Durvábbra vált, levetkőztet, heves, szorít, tép, úgy mozgat, mint egy rongybabát, miközben én próbálok ellenállni. A behatolás előtt az államnál fogva megemeli a fejem, kényszerít, hogy ránézzek. Teljesen ledermedek, majd behatol és szeretkezünk. Gyorsan elmegy, nem bír magával.

2017. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy satanicmetalgirl666 nevű felhasználó titkos fantáziájában én legyek a hapsija :P
2017. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit mar nagyon nagyon rég ota szeretek. .. leulni vele beszelgetni csak ugy. Meginni esetleg vele valamit. Vagy csak setalni, meg kezfogas se kell. Csak, hogy kicsit vele lehessek. :/
2017. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!