Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megjátszotta volna az orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjátszotta volna az orgazmust?

Figyelt kérdés

Tegnap orálisan kényeztettem a barátnőmet, kb. 20 percig biztos tartott a dolog, de a végén akkorát sikított 3-szor, mint még soha. Simán áthallatszott a másik szobába.

Túljátszotta volna vagy tényleg ekkora orgazmusa volt? Azért kételkedem, mert most utána nem volt olyan érzékeny a csiklója, mint szokott.


2017. dec. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg is játszotta az az ő baja,már mit foglalkozol vele,az a lényeg neked jó volt élvezted.
2017. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég szomorú egy normális kapcsolatban ez a gyanúsítgatás, akárhogy is nézzük. Mi erre nem tudunk konkrét választ adni, csak tippelgetni, kérdezd meg, ha érdekel...
2017. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem láttam értelmét megjátszani az orgazmusnak, hisz saját magával tol ki. Mert akkor a partner azt hiszi, hogy minden jó és semmi sem fog változni, vagyis utána is minden rossz lesz.

Ha színlelte, az legyen az ő baja, ha nem képes veled őszintén kommunikálni és elmondani, hogy mi és hogy jó neki. Vagy ha meg nem akar megbántani és azért játszotta meg, az is egy hülyeség. Akkor is őszintének kellene veled lennie.

De az is lehet, hogy tényleg orgazmusa volt.

De beszéld meg vele, hogy te így érzel. A kommunikáció a jó kapcsolat egyik titka.

2017. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyanúsítgatás lehet hogy gáz, de van alapja, mivel statisztikai mérések alapján (most nem tudom a forrást) a nők több mint fele játszott már meg legalább egyszer orgazmust. Az ok különböző, fáradtság, nem akarja megbántani, ne volt kedve, hamar le akarta tudni stb.

A legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy őszintén mondja el, és akkor már azt is elmondod, hogy ezután se soha ne játssza meg, inkább tudd, hogy nem ment el. Ha tudja, hogy ezt rosszallod, és átverésnek veszed, akkor nem fog fölöslegesen bűntudatot halmozni azzal, hogy ezek után is színleli.

2017. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Basszus, épp nem figyeltem, mikor csináltátok. Legközelebb szólj előre, majd nézem a pulzusát.
2017. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!