Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 éve 2-3 havonta szex? Korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve 2-3 havonta szex? Korai magömlés?

Figyelt kérdés

Még szűz voltam, mikor összejöttünk, 3 éve. Kb 2-3 havonta 1x van szex, mármint behatolás, orálozni többször szoktunk. A problémám az, hogy nagyon hamar élvezek el. Ez az miatt van, mert nagyon ritkán csináljuk, és még nem volt rendszeres szexuális életem, vagy ha rendszeresen csinálnánk, akkor talán nem így lenne? Azért csináljuk ilyen ritkán mert én hamar elmegyek és félek ezmiatt a dologtól.


21f



2017. dec. 3. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ugye azt tudod, hogy csak te szexelsz 2-3 havonta?
2017. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy háromszor elolvastam, mert azt hittem rosszul látok. 2-3 havonta szex 21 évesen??? Ennyi idősen napi 2-3 se lenne sok, de heti 2-3 minimum dukálna párkapcsolatban 3 év után is. Ami a korai ejakulációt illeti, önuralom kell. És kitapasztalni, hogyan tudod nyújtani az időt. Valamint ha mondjuk egymás után több menet is van, akkor a második, harmadik már sokkal tovább tart.
2017. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legutóbb 3at löktem, és majdnem elsültem.
2017. dec. 3. 01:02
 4/10 A kérdező kommentje:
A lényeg, amire kivancsi vagyok, hogy a ritka szexnek tudható be, vagy pedig amúgy is lenne ilyen gondom?
2017. dec. 3. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, ha több lenne akkor előbb-utóbb már nem okozna akkora intenzív izgalmat, mint most.

A párod se szeretné többször?

2017. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

2-3 havonta szex?? Barátnőd mit szól hozzá?

Párommal négy éve vagyunk együtt, sajnos felesége van, nem élünk együtt. De a mai napig ha tudunk heti 2 de van hogy 3 alkalommal szexelünk egy héten. Sőt, legtöbbször van második menet is.

És nem vagyunk fiatalok, 45N és 50F. De négy éve töretlen köztünk mindez.

2017. dec. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát #6 csak gratulálni tudok hozzád... egy gerinctelen gyáva házas pasi dug téged heti rendszerességgel. Gyerekek vannak?-.-
2017. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 El kellene bújnod,nem büszkélkedni a félrekeféléseddel..


Kérdező,csak azt ne mondd,hogy ilyen gyatra szexuális élet mellett nem szoktál maszturbálni.

Ha meg szoktál,akkor egyértelműen el tudod dönteni,hogy egyébként is gyorstüzelő vagy -e.

Ha nem szoktál,akkor meg még furcsább a helyzet.

2017. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is is..mindkettő kicsit benne van
2017. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván egy tapasztalatlan fiú hamar elmegy. De idővel megtanulja kontrollálni a dolgokat, illetve már nem lesz neki minden olyan "új".

Viszont ahhoz, hogy tapasztalj és tanulj, ahhoz csinálni kell. Mert minél ritkábban csinálod, annál előbb elsülsz.

Tehát rendszeres nemi életet kellene élned!

Tudod én 30 éves vagyok, nő és gyerekem is van, de ha 2-3 havonta bújna csak velem ágyba a férjem, valószínűleg meg lekapartam volna a vakolatot a falról! Ez borzasztó kevés! Még heti 1 szex is kevés. Szóval hajrá, húzzál bele! Sőt, együttlét előtt menj el más módon, utána elégítsd ki a barátnődet is, és utána szexeljetek. Akkor tovább fogod bírni.

2017. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!