Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok =)

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, de számomra kényelmetlen vele a szex, mert túl szűk vagyok hozzá pedig nincs egy hatalmas szerszáma. Csupán 13 centi kerületű neki de nekem vastag és fáj. 19 éves vagyok. Légyszi írjatok hogy volte már más is hasonló kényelmetlen helyzetben. Amúgy szeretem őt és ezért nem fogok vele szakítani.



2017. dec. 2. 21:06
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Mi is ebben a helyzetben voltunk, sokkal több időt szánunk azóta előjátékra és jobb lett, így is van hogy kicsit lassabban mehet be, de sokat javult a helyzet :)
2017. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok tényleg elkezdik méregetni centire a srácok farkát? Kislány, hosszabb előjáték. :) Síkosító is, ha segít.
2017. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jesszus :D :D

Nem mértem le, csak megkérdeztem és ezt mondta. Amúgy köszi a tippet!

2017. dec. 2. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikósító lehet megoldás.
2017. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ujjazzon teged,sok elojatek,legyel nagyon-nagyon nedves. En arra tudnek tippelni, hogy nektek erre tobb idot kellene szanjatok,de nem ugy alakul.
2017. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szokott lenni előjáték de úgy is fáj és ő is alig fér belém. Síkosítót még tényleg nem próbáltunk. Idő az pedig kevés mert nem is mindig tudunk együtt lenni.
2017. dec. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!