Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok asszonyok ti szeretnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok asszonyok ti szeretnétek ha férjetek, barátotok, szexpartneretek végig nézné miközben magatokat kényeztetitek? Természetesen nem érhetne hozzátok esetleg magához! 49F

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném, de csak akkor ha kölcsönös lenne, tehát ő is csinálná magának.
2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én múlthéten beszéltem erről a barátommal, hogy izgatna ha ő magának csinálná és én csak nézném. Erre az volt a válasza hogy csak úgy, ha én is csinálnám őelötte. Szóval igen, szeretném, élvezném, csak kicsit szégyellős lennék. :)

20/N

2017. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze ki is kötöm és erényövet teszek rá.

23N

2017. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretném:)
2017. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nekem volt, de a férfi nem birta ki h ne érjen hozzám. :) Legközelebb kikötözöm és úgy kénytelen lesz kibírni :D
2017. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :) 5 öske nézd el neki én sem birom ki :D :D :D
2017. dec. 2. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A múltkor skypon keresztül nézte végig a párom.. Nem bírta ki hogy ne kezdje el ö is

19l

2017. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez beletartozik a normalis szexualis eletbe. Mikor mihez van kedvunk.

Van, akinek ez csak vágyálom??

2017. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!