Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyi időbe tellt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe tellt összeszokni annyira a párotokkal, hogy ti is el tudjatok menni szex közben? (természetesen nőkhöz szól a kérdésem)

Figyelt kérdés
Nekem hónapokba tellt, hogy el tudjam magam annyira engedni, hogy nekem is sikerüljön... Hiába a bizalom meg minden, mégis nehéz volt eljutni addig, hogy "minden flottul menjen". Másoknak is nehezen megy? Vagy ez valami " defekt"?
2017. nov. 23. 11:16
 1/10 Csiß ***** válasza:
91%

Én férfi vagyok,mégis tudok válaszolni (remélem nem gond) :) Egy hónap volt,ez emlékeim szerint 6 aktus.


35F

2017. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elmenni elsőre is sikerült, de akkor még kellett a külön “figyelmesség”.

Kifejezetten csak dugás közben elmenni sztem simán volt vagy fél év, de én nem vagyok az a g-pontos hüvelyi orgazmusos nő, szal így is csiklóval megyek el, a megfelelő pózban - nálam ez a lovagló.

2017. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szüzességem elvesztése után 3-4. alkalommal.

Annyira baráti is volt a kapcsolatunk a szerelem mellett, hogy ez a 3-4. alkalom se a rá görcsölés miatt volt

2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyaláskor mindig elmegyek, dugás közben pedig a legtöbb pózban én vagy a párom simogatjuk a csiklóm is és főleg ezért sikerül. De sikerül.
2017. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4alkalom volt! De az elsőnél nagyon nagyot élveztem
2017. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem szerencsére már az első alkalommal sikerült elmennem. Azóta is szinte mindig elmegyek legalább 1-2szer. Nagyon ritka az, hogy egyáltalán nem sikerül.

22L

2017. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legutóbbi csajom elsőre olyant élvezett, hogy tocsogott. Ja, és nem csiklóztunk(cheat-eltünk) közben
2017. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Egy egészséges nő egy átlagos aktustól első alkalommal is elélvez. Párom is ilyen volt. És ami fontosabb ennél: 4. alkalommal élveztünk el egyszerre.
2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőm elsőre és azóta is minden alkalommal elélvezett. Szerintem ez alap dolog. Nem is rémlik, hogy lettem volna olyan kapcsolatban ahol ez nem így volt. Egyszerre elélvezés is elég gyakran sikerült.
2017. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hónapok kellettek, mire sikerült annyira elengednem magam a mostani barátommal, hogy sikerüljön. Mondjuk, én előtte szűz voltam, és nagyon rágörcsöltem:D

Hüvelyi amúgy még sosem sikerült. Csiklói már minden alkalommal.

19l

2017. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!