Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszik a barátnőm illata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a barátnőm illata, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két és fél hónapja vagyunk együtt és ez már a kezdetektől fogva zavart. Nem tetszik a természetes illata sem a puncijának az illata. Sokan ilyenkor jönnek, hogy használjon parfümöt, meg biztos nem tisztálkodik megfelelően, azonban erről szó sincs. Fürdés után, is egyszerűen taszít a puncijának az illata, lassan már megcsókolni sem esik jól. Rossz ez így, mert alapból meg a személyisége nagyon megnyerő és a külsejével sincs gond. Szerintetek mindenképp szakítanunk kellene? Még annyi van, hogy fogamzásgátlót szed, de azt már akkor is szedte, mielőtt megismerkedtünk.

2017. dec. 1. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs meg közöttetek a kémia...szó szerint. Kár erőltetni.
2017. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem mondtak hülyeséget az előttem szólók,meg már jártam így én is sajnos. DE! Még mielőtt temetnéd a kapcsolatot,egyet próbáljatok meg,hagyja abba a fogamzásgátlót minél hamarabb,és várjatok egy néhány hetet legalább amíg kitisztul a szervezetéből,lehet hogy meg fogsz lepődni!

Addig védekezzetek máshogy. A tabletta eléggé megkavarja a hormonokat,és bizony bárki bármit mond,változtat az illatokon is! Egy próbát megér.

2017. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekes amiket írtok, pontosabban én is sokáig így voltam ezzel, hogy a hasonló gének, meg a hasonló immunrendszer, vagyis nem passzol.


De aztán volt egy barátom aki az én illatom nagyon vonzónak találta, még az övé engem szabályosan taszított (fürdés után is). Illetve a mostani barátom is hasonlóan van mint a Kérdező, viszont az ő illatát én imádom. Vagyis most akkor mi van?? Mindkettőnknek ugyanazt kéne érezni. Ráadásul a mostani barátommal egész biztos hogy nincs sok közös génünk, még azzal az exxel azért volt erre sansz.


A megoldás; passz. Elfogadás, parfüm (nem intim mert az egészségtelen) és nincs nyalás, ha ezt ő eltudja fogadni. Én szerencsére eltudtam

2017. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok véletlenül rokonok?
2017. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Rakj csipeszt az orrodra
2017. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!