Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A teltebb lányoknál miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltebb lányoknál miért ritkább a salátapunci?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 21:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is oroklott, hogynkinek milyen formaju alul. Ferfiaknak sem ugyanolyan a nemiszervuk, noknek sem. Ugyanaz a szituacio, mint hogy valakinek pl sasorra van, vagy pisze, illetve hogy vekony szaja van, vagy telt. Es a sok szextol meg nem lesz salatas az ember puncija.
2018. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Én is teltebb vagyok, és bizony babapuncim van, szépen telve. A pasim pl ezt a típust szereti. Ha fogynék, valószínűleg onnan is menne le zsír, és változna
2018. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
#22. oké hogy a nagyajkaid teltebbek és kitakarja,de én nem teljesem erre gondoltam,hanem arra AMIT KITAKAR ,a kisajkaid méretére,és az ha lefogysz sem változna,annak van egy adott mérete,és az határozza meg babapunci vagy salátapunci. Így nézve neked milyen?
2018. okt. 21. 11:51
 24/35 A kérdező kommentje:
*n
2018. okt. 21. 11:51
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sem hiszem hogy nagyon salátás lenne, mivel a kisajkak eleve nem olyan nagyok.

22 voltam 😊

2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
74%

Nekem salátás és duci vagyok...


Nincs összefüggés a kettő közt!


Privát üzeneteket nem kérek!

2018. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
18%

26

Mintha kapnál 😂😂😂😂😂😂😂

2019. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
71%
Még ekkor badarságot hogy felhízzák a rancokat 😂😂😂 elmondom akkor hogy én voltam vékony. És mostanra dundi lettem. A nagy ajkaim olyan picik mint régen voltak, a kisajkaim is full olyanok. Egy deka nem ment rájuk. 😂 Mondjuk a szeméremdombomra igen. De csak oda.
2019. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
83%
Hát nekem kockás a hasam és mégis salátásabb a puncim,(és nem vagyok az a teltebb)ez azért van, mert anyum telt és neki is salátapuncija van...
2019. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
35%

"Nőgyógyász nekem anno azt mondta, hogy egyszerűen mivel mindenhol van rajtuk zsírszövet ezért oda is kerül, így nem lóg ki a kisajkuk."


Na, ez a nőgyógyász adja szépen vissza a diplomáját, már ha tényleg ilyet mondott..


Ahogy előttem írták már, ez GENETIKA. Semmi köze nincs a testsúlyhoz, ahogy a férfiak péniszméretének sem. Vagy valaki azt gondolja, hogyha lefogy, akkor nől 2 cm-t a farka? Azért tűnik kisebbnek, mert nagyobb hasa, de ez csak látszat..


A nők esetében meg általánosítás. Kérdező, neked hány nővel volt dolgod, hogy ezt a következtetést levontad?

2019. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!