Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első kapcsolatom, első szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatom, első szex, hogy dobhatnám fel?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el a szuzessegem 21 éves vagyok. Pár hónapja tart a dolog a jelenlegi párommal. Ő volt nekem az első. Ő 25. Nagy a szerelem. Ha szexre kerül a sor, az esetek 99%ban misszionárius póz lesz belőle amit én imádok... És sokszor élvezek is el így...meg ő is... Próbálkoztunk már más pózokkal is mondjuk.

Viszont nem rég beszéltünk a szexről és azt mondta arra vágyik... És azt várja tőlem nagyon amikor igazán elengedem magam és én irányítok majd... Illetve most legutóbb azt mondta hogy szeretné ha nem köntörfalaznék, és utalgatnék, hanem konkrétan kimondanám mit akarok vele tenni, még akkor is ha közönségesnek érzem ezt.

Nos... Valóban annak érzem.... És már attól kényelmetlenül éreztem magam ahogy ezt így, felvázolta... Igyekeztem amikor jelezze felém hogy néha én is irányítsak hogy én kezdeményeztem a szexet... Én voltam felül... Stb... De ezek szerint ezeket nem vette annak?

Férfiak!!! Amikor ti ilyenekre vágytok... Pontosan mit vártok el tőlünk?

Segítsetek! Mit tehetnék?

Jön a mikulás... Terveztem neki egy piros fehérneműs mikulás sapkás vetkozest... Ez pl beletartozik abba hogy "ne csak ő irányítson"?

Vagy ez mégis mit takar?

Többet kellene felül lennem?

Vagy több találékonyságot vár?


A válaszokat előre is köszönöm!

21/N



2017. nov. 29. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lepd meg mikulás alkalmából ez tök jó ötlet. Borozzatok az segít feloldódni és kevésbé leszel gátlásos, rakj be zenét ültesd/fektesd le és mehet a vetkőzés. Szexiskedj neki cicázz vele. Ülj bele az ölébe tedd a kezét a fenekedre és csókold meg tüzesen, csókold végig a nyakát súgd a fülébe mennyire kívánod és így tovább.

A lényeg hogy engedd el magad és évezzétek egymást.


22/L

2017. nov. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Már fel kell dobni amit el se kezdtél?

Engedd minden lyukba . Vegyetek be 3.nak lányt vagy fiút..

Eszem megáll még azt se tudod.mi a szex de már fel akarod dobni

Önbizalom 0

2017. nov. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy te vagy felül nem egyenlő azzal hogy te irányítasz! Pl lovagold meg, kezdeményezd te a szexet, csak úgy spontán sz*pd le, stb. Ez a meglepetés ötlet viszont jó. 21/L
2017. nov. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet, legyen szexi a vetkőzés, de utána mutasd meg azt is, hogy mit tud még egy mikulás( csaj)...( orálozik, esetleg előbb jól felizgat és utána remekül lovagol, vagy más, amire nagyon gerjed).
2017. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

azért érzed valóban annak, mert kezdő vagy, és ez normális.

mikor az ember elkezdi a szexet, a tök normális, mindennapos dolgok is szuperek, minden élvezetes, mert minden új, de amikor már a 100., 200., 300. és 1000. szexen túl vagy, akkor kezded elveszíteni az érdeklődésedet a mezei, átlagos szex iránt és kell már valami kis extra, hogy újra élvezetes legyen.

Habár élvezetes és kielégítő, de mégsem gerjedek már úgy egy mezei menetre mint 21 évesen, most már akkor fog el a vágy, ha a párom valami újat hoz fel.

2017. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!