Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, eddig mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, eddig mi volt a legmerészebb szexuális dolog, amit kipróbáltatok?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok le!

2017. nov. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Három férfivel voltam egyszerre.
2017. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Megdugtam a barátomat :) Biszexuális a pasim :)
2017. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi, jöhetnek még válaszok! :)
2017. nov. 28. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Unokahúgommal többször is megdugtuk egymást felcsatolóssal.

Egyszer egy szwingerben 7 pasival szexeltem.

Lánykoleszban 11.-ben a szobatársaimmal azt játszottuk, hogy egy felfeküdt az ágyra bekötött szemekkel és ki kellett találnia ki kényezteti.

A legvadabb az volt mikor akkori barátommal és egy haverjával hármasoztam és bevadult a dolog. Olyan keményen megdugtak, hogy két napig vérzett a popsim

2017. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú.
2017. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
2 pasival a népligetnél az elhagyatott régi talán étterem tetején szexeltünk. Közben feljött valaki és azt mondta hogy semmi baj folytassátok és le ment. Nyilván egyből abba hagytuk és húztunk el.
2017. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az kemény :D
2017. dec. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!