Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondhatja ezt komolyan a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatja ezt komolyan a barátom?

Figyelt kérdés

Sokat ugart engem. és néha már nem tudom eldönteni, hogy mikor szívat, mikor nem:D

Mostanában azzal heccel, hogy jó lenne ha mással is szexelnék végre nem csak vele.

Engem igazából nem izgat más, de tényleg komolynak tűnik amikor mondja, mert már többször is felhozta és kérdezgetett erről, meg nagyon izgatottan indokolta, hogy nekem miért lenne jó :D


Annyiszor mondta, hogy most már nem tudom, hogy ennyire szívatni akar, vagy esetleg komolyan is gondolja? Egy kicsit gyanús, mert mondott olyat is, hogy azzal fantáziált valamelyik nap, hogy mással feküdtem le, és ő megszidott érte, és büntetésből nagyon megdugott:DD



2017. nov. 26. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Es te mindezt rohogo fejjel irod, csak gratulalni tudok hozza milyen ertelmes kolyok vagy.
2017. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, mert mit csinálnék?
2017. nov. 26. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akar húzni egy haverjával.

Vagy izgatja a cuckold

2017. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor válaszolok a privátokra..

Jól működik köztünk a szex, nem kicsi a pénisze, és nem innét akarok (nem is akarok) szexpartnert! Köszi:D

2017. nov. 26. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az én exemet az izgatta nagyon, ha elmentünk valahová ketten, én nagyon kicsípve. Aztán amikor kicsit elkeveredtünk, és elkezdett fűzni valami pasi, akkor felszívta magát nagyra és dühösen elrángatott onnan, hazavitt, és úgy megdugott hogy aztán napokig éreztem... Nagyon szerettük ezt a 'szerepjátékot' mindketten: )

20N

2017. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle és akkor megtudod...
2017. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen férfiak


Bár nagy részüknek csak a szája nagy


Amikor ott a helyzet, hogy akkor induljunk a faszihoz, aki megdug, hirtelen berezelnek


Keves a következetes cuckold

2017. nov. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!