Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk férfiak titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak titeket mennyire zavar vagy mennyire találjátok undorítónak a nagyon kilógó kisajkakat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon zavar és undorodom magamtól amiatt hogy nagyon kilógnak a kisajkaim. Attól félek ha oda kerülne a sor hogy lefekudjek egy fiúval akkor undorodna tole

2017. nov. 24. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
-minden azon múlik, hogy bejön-e az adott lány, ha oda kerül a sor egy lánnyal, akkor valszeg tetszik&szeretem/kedvelem, és ilyen felszínes dolgokkal nem foglalkoznék
2017. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt, aki emiatt otthagyott. Borzalmas érzés. Nem .nem voltam büdös. Reggel-este fürdök.
2017. nov. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem szexekek soha emiatt.
2017. nov. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem foglalkoztatott még a téma annyira, hogy ez alapján válasszak.
2017. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem már volt dolgom extra kilógó kisajkakkal. Tetszett. :)
2017. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan csak a kilógó, lehetőleg nagyon kilógó kisajak tetszik. A babapunci nem is vált ki belőlem szexuális vágyat, ami tud kellemetlen szituációkat hozni néha. Nem akarok képet és semmi hasonló, nem azért írok, csak tényleg van ilyen is. Szeresd, különleges vagy :)


26/f

2017. dec. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Velem szakítottak már salátapunci miatt.
2017. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!