Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen épeszű magyarázat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen épeszű magyarázat lehet arra, hogy megveszek a kicsi cicis nőkért?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a látens melegséget. Eddig akaratlanul kis cicis barátnőim voltak. Lehet ez az oka? Nem tudom, de nincs annál szexibb, mint amikor egy nő karcsú, de homokóra alakú, s ehhez kerek formás popsi és pici cickók társulnak. 😊


Kort, nemet is!!!



2017. nov. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ízlés dolga. Gondolom eleve a vékonyabb lányok voltak a abrátnőid, ergo a molettebb alkat nem fog meg szexuálisan. Ugyan így én meg például a férfiasabb férfiakat szeretem, akiknek széles a háta, vastag a karja, lába, de emellett nincs rajta súlyfelesleg. (de nem az a kondis állat, csak férfias) Ilyesmi:

[link]

Ellenben mondjuk a vékony, csontos férfiakban sosem láttam semmit. Én pont az általad leírt nőtipus vagyok, 48 kg-val, de amikor egy srácnak a vádlia vékonyabb mint nekem az nekem nem férfias. Pedig ismerek olyan srácot akinek jól áll a vékonyság, és nem azért vékony mert ne lenne izmos, csak alkatilag ilyen, mégsem az esetem.

2017. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerüen ez jön be neked.. Van akinek meg a hatalmas mellek. Nem feltétlenül kell az okot megtalálni. :) 19l
2017. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izles kerdese. Nekem meg a nagyobb logosabbak. Nincs ra egyertelmu magayrazatxd
2017. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ramone ***** válasza:
43%
Nekem is azok a nők jönnek be akik neked... Valahogy vonz a tudat hogy egy pehelysúlyú lány párja vagyok... Vagy valami védelmező ösztön vagy franc se tudja mi miatt van ez de én nem is firtatom okát csak élvezem
2017. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem is azért, de a homokóra alak, azért homokóra, mert felül is széles, tehát nagyok a mellei. Egyébként meg ízlés kérdése. Én például a hatalmas, sőt, gigantikus természetes mellekért rajongok, még ha teltebb is kicsit a lány.
2017. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scav ***** válasza:

"Már nem is azért, de a homokóra alak, azért homokóra, mert felül is széles, tehát nagyok a mellei. "


Nem igaz.

2017. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!