Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál ellenes csajok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál ellenes csajok! Ti mit tennétek ha a barátotok felvetné, hogy csináljátok popsiba?

Figyelt kérdés

Én szívesen kipróbálnám, mert engem izgat. De tényleg semmi tragédia nincs, ha a barátnőmet nem, nem erőltetném, ha nem akarja akkor nem lenne baj, ha nem próbálnánk ki...

Viszont nem ismerem az ezzel kapcsolatos állás pontját és félek, hogy már csak a felvetés és a szembesülés azzal, hogy engem ez izgat kiakasztja.


Ti mit tennétek, gondolnátok, ha a barátotok felvetné hasonló szituban?


2017. nov. 20. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Elmagyaráznám neki, hogy az kijárat és nem bejárat. Ha pl. körkörösen maszírozza a popsilyukamat, az jó érzés, de ez a maximum.
2017. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

A korábbi Anál sérülés miatt nem lenne tíltva akkor lehet hogy 1x kipróbálnám.

De ugye nem.mind1 a körítés.

2017. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Megmondanám, hogy nem csinálom és kész, csinálja ő magának vibrivel ha annyira akarja.Ha nem tetszik neki lapát és keresnék egy normális pasit.
2017. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hajnalcsillag1992 ***** válasza:
69%
Nekem soha nem jött be. Szerintem az másra való az a lyuk. És ezt én így még is mondanám ha nem tetszik szia.
2017. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Még jo hogy a palim ellenzi jobban mibt én

Ugy vékekedünk erröl úgy közös nevezöre jutva hogy az a lyuk nem arra van

Lassan három éve vagyunk meg ha mondju már ez hat hét év lenne szerintem feldobni a dolgokat egy jo pakli lenne

2017. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én pasi vagyok, de mivel én is olyan vagyok hogy még beöntést se engedtem műtét után mert hogy befele nem megy semmi, ezért biztos hogy én se követelném senkitől 34F
2017. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Kuka
2017. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Meg mondanám hogy úgy tudtam hogy Heteroszexuália a Párom és nem Homoszexuális.

Ha hetero akkor miért akar úgy közösűlni mint egy homo?

Számomra ott elvesztené a fériasságát a tekintélyét nem tudnék többé férfiként nézni rá.

De szakítani nem szakítanék majd megteszi Ő

2017. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki hogy inkább dugjon tyúkkal.
2017. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!