Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elhinnétek hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek hogy egy pasi csak azért fizet nektek hogy masszírozhasson titeket és a végén kielégít de neki nem kell semmi?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Férfiként filoztam ilyenen gondoltam úgyis akar majd valamit nem ajanlottam senkinek már tök mindegy leszarom a szerelmi életet igyekszem valahogy összehozni egy gyereket és királlyá nevelni
2017. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég pofátlan remélni hogy majd egy félszerzet jobbáteszi az életem de gyenge vagyok én ahhoz hogy letérítsek valakit a helyes útról
2017. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt barátnőm, de rettenetesen vágytam egy arra, hogy női testet érinthessek, és kényeztethessek, igen, én így gondolkodtam ilyenen. Nyilván szeretnék többet, de ha ezt beszéljük meg, akkor kontrollálom magam, és nem lesz több. Igen, létezik ilyen, de valójában egyik félnek sem igazán kielégítő, és nem lesz tőle boldogabb.
2017. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer kipróbálnám

De azt nem hagynám, hogy fizessen.

2017. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Hihető.
2017. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt bármelyik rosszlányok pont hu-s csajjal megteheted
2017. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!