Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az apakompl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az apakomplexus elfogadotabb mint az anyakomplexus?

Figyelt kérdés

Vagy, ha nem is feltétlenül komplexus, de ha egy férfi szexelne egy jóval idősebb nővelazt a fiatal csajok undoritónak nevezik, mig fordítva teljesen elfogadott.

Az ilyen nyílt kapcsolatokra sem mondanak semmit.


Valamint pl. Az ágyban ha kb. azonos korú a lány és a fiú az apucis szerepjáték is teljesen elfogadott, szeretik a csajok.

Míg az anyucis szerepjátékot megint csak undorítónak nevezik...

Ezeket egyrészt az életben is tapasztaltam, másrészt volt itt olyan kérdés, hogy bejön e nekik az apucis szerepjáték és 10/9-en azt írták, hogy igen.

Erre én feltettem egy jérdést az anyucis szerepjátékról és arra mindenki azt mondta, hogy beteg.



2017. nov. 18. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom, abból jön az egész, hogy egy 50-es pasi talán jobban tudja tartani magát, mint egy 50-es nő.

Illetve: Egy 50-es nő már nem termékeny, míg egy férfi lazán az. Talán ilyesmi dolgok állhatnak a dolog hátterében.

De nem tudom, mivel nő vagyok, lehet nem releváns a válaszom, ilyne téren.

2017. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Mindkettő gusztustalan. Egy 20 éves lány egy 40-50 éves palival, meg egy fiatal srác is egy öreg nővel.
2017. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Gondolom, abból jön az egész, hogy egy 50-es pasi talán jobban tudja tartani magát, mint egy 50-es nő." Hát ezzel pasiként nagyon nem értek egyet...


"Illetve: Egy 50-es nő már nem termékeny, míg egy férfi lazán az." Ebben mar több azvigazság, csak nem szeretem az ilyen evuluciót okoló válaszokat. :D


Az nem baj, hogy nő vagy, bárki írhat, de most kicsit jobban érdekelnek a női vélemények!


Köszi amúgy a választ, ment a pont!

2017. nov. 18. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem elfogadottabb csak a lányok nyiltan kifejezik a dislikjukat addig a ferfiak nem nagyon szolunk csak eltávolodunk tőle
2017. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy haakarka a nô akkor lefagyasztat a petéiből
2017. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
szerintem pont forditva, mindenki lehurrogja a tini lanyokat, akiknek az idosebb pasik jonnek be, a fiatal fiukat meg csak biztatjak, hogy ez aaz, csak igy tovabb, ha idosebb novel jon ossze akar alkalmira, akar kapcsolatra..
2017. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs bajom egyikkel se. Valamit nem kapott meg gyerekkorában, egy űr maradt benne ezután, és keresett valakit , akinél ezt megtalálhatta, meg partner ebben. Ő dolguk, égyébként szerintem azért az idősebb fél az ismerje fel, ha a párja inkább apaként/anyaként tekint rá, mintsem férfira/nőre. Mert én nem lennék benne ilyen kapcsolatban, szerintem az tökre rossz lenne. Valahogy talán éretlennek érezném a másikat, szóval az úgy benne lenni tök rossz lenni, de ha már felnőttek, nem okoz nekik gondot, akkor járjanak nyugodtan együtt. Vagy én nem tudom. De én nem lennék ilyen kapcsolatban,de ha őket nem zavarja, akkor felőlem okés.
2017. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez pont fordítva van..
2017. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva igaz,egy nő még 50-60 évesen is nézhet ki jól,míg a férfiakra ez nagyon nem jellemző hazánkban.Mondom ezt nőként.
2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!