Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találjak igényes szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak igényes szexpartnert?

Figyelt kérdés
25/l vagyok és jelenleg több okból nem szeretnék kapcsolatot. Igényes, kulturált, jól szituált partnerre vágyom de nem tudom hol keressem. Privátot kérlek ne írjatok, nem itt keresek.
2017. nov. 19. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem itt keresel,oké,de akkor ne is írd ki a kérdést ide. Oldd meg magadnak, keresgélj az interneten,elég nagy! Csak azt nem értem,hogy ha szexpartner kell csak,akkor miért elvárás az,hogy jól szituált legyen? Biztos kellene neked ez-az,csak ugye nincs rá pénzecskéd,persze írtad,hogy van,de a kérdésedben felsorolt elvárások után nem igen hiszem el. Dolgozni kell kis csillag,akkor lesz f..om márkájú táskád,meg "csak a márkát fizeted meg" csilli-villi cipőcskéd!
2017. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tinderen

Társkeresőn

Facebookon

Gyakorin

Chates oldalakon

Edzőteremben

Munkahelyeden

Buszon

Exek közül

Kávézóban

A házatok liftjében

Kulbbokban

Társasutazáson

Haveri körből

Osztálytalálkozón

Vonaton

Telekocsizás közben

Futás közben

Korcsolyapályán

Sorbanállás közben

Menzán

A villamoson

Film klubban

Kiállításon

Csak úgy az utcán

Könyvesboltban

Pubokban

Fórumokon

A parkban kutyasétáltatás közben

Orvosi váróban

2017. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha találtál valahol írd meg nekem is :D 27/F
2017. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
itt vagyok csak most 19/5 éretség és éretségire épülő szakma szép kocsi adok a külsőmre sármos humoros jól szitált férfi vagyok 23
2017. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
F
2017. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
xddddd
2017. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bírom mikor azt hiszik a nők máshol értelmesebb fiúkkal találkoznak,de hát nagyon nem!! Itt is emberek vannak meg máshol is.Csak máshol takargatják a véleményeiket,míg itt leírja mindenki.
2017. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg: ha innen nem jó senki, akkor miért itt nyavalyogsz?
2017. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szexpartnert itt könnyen foghatsz, de igényest csak kis eséllyel...

Én azt mondanám, hogy elsősorban az ismertségi körökben mozogj (de ne közvetlen ismerősöknél próbálkozz), bizalmas barátnőiddel oszd meg ezt a terved és lehet tudnak segíteni. De szexkapcsolatra is csak olyat keress, akiben megbízol. Fontos a diszkréció ilyenkor is

2017. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!