Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány éves korotokban szoptatok először és hogy történt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Koncerten voltunk és mikor vége lett és indultunk volna haza az autóban történt egy parkolóban
2017. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16 évesen és a város főterén.


Ezzel a nálam idősebb férfival történt, ő neki csak szexre kellettem volna, én meg kis hülye libaként azt hittem, szerelmes vagyok belé. Ezért is mentem bele. Mínusz egy tapasztalatom volt fiúkkal akkoriban, beszélgettünk és már csak arra emlékszem, hogy húzza le a sliccét. Örömet akartam neki okozni és ha még szörnyű is volt a tudat, hogy én őt szopom, a közelségéért bármit megtettem volna. Olyannyira traumatikus élmény volt, hogy nem is hogy nem lett utána szex ebből, de hónapokon át pszichológushoz kellett járnom és a mai napig nagy nyomott hagyott bennem a dolog. Pl. a párkapcsolatomban sem mertem az orális szex-szel megpróbálkozni.


Szerencsére mára már nincsenek rémálmaim emiatt, nem fog el a hányinger, ha rágondolok, de nagyon hosszú utat jöttem. Minden tini lánynak azt üzenem: CSAKIS AKKOR MENJETEK BELE BÁRMIBE, HA AZT TE IS SZERETNÉD!

2020. ápr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!