Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet talalni olyan not...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet talalni olyan not aki penzert utazik egy masik orszagba szex ugyben (Magyarbol-Romania)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Innen a lányok még keletebbre szoktak menni, pl Dubaiba.

Pénzért, szexügyben.


Helyi csaj miért nem jó neked?

2017. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy Dubai elokerul :)

A helyi csajokkal nem tudok kommunikalni.

2017. nov. 19. 01:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs valami oldal ahol ilyen nok vannak?
2017. nov. 19. 02:02
 4/8 anonim ***** válasza:

A rosszlanyok.hu-s csajok között biztosan van aki vállalná, de azt nagyon meg kell fizetni.

Biztos, hogy sokkal olcsóbb lenne ha Te jönnél át.

2017. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg sosem voltam kulfoldon.Kicsit felenk vagyok...Azt mondjak,hogy gyonyoruszep Magyarorszag! Remelem latni fogom egyszer.
2017. nov. 19. 05:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szex miatt nem utaztam. Karitatív ügyek miatt, voltn
2017. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
omg, hat ha ez igaz, akk sajnallak haver
2017. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 .Aliz. válasza:
Én esküszöm nem értem mi van veletek.. most ez komoly? Ide jutottunk, hogy képes lenne egy férfi azért fizetni, hogy egy teljesen vad idegen prostituált csak érte utazgasson egy dugásért? Mondok én neked valamit.. szedd össze magad és legyél igazi férfi, hidd el nem olyan nehéz nőt találni, többnyire a kedvességtől mind elolvad, mert mostanában kihalt az ilyen az emberekből. Elnézést, hogy pont itt akadtam ki :) üdv. egy erélyi L20
2017. nov. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!