Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, meg tudnátok fejteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, meg tudnátok fejteni, hogy miért rakott az ágyban a másik oldalára?

Figyelt kérdés
Együtt aludtam egy sráccal tegnap, csókolóztunk, de nem fajult szexig a dolog. Miután abbahagytuk a csókolózást észrevettem, hogy a takaró alatt a nemi szerve környékén matat. Hirtelen megszólalt, hogy feküdjek át a másik oldalára. Kérdeztem, hogy miért. Nem válaszolt, csak azt mondta, hogy kérlek váltsunk oldalt, nem indokolta. Azóta is ezen kattogok, ez valami "fiús" dolog, a férfiasságával volt valami?
2017. nov. 17. 00:35
 1/7 Ramone ***** válasza:
85%
Én pl ragaszkodom hozzá hogy a nő mindig a jobb oldalamon aludjon hozzám képest mert balkezes vagyok és így minden lehetséges koreográfia könnyebb ha a jobbomon fekszik
2017. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
En szimplan megdugom utana ott alszik ahol akar
2017. nov. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem tudom megfejteni, hogy miért bújsz olyan gyerekkel egy ágyba akit nem is ismersz, mert ezek szerint nem ismered.


Szerintem azért mert flúgos! Csókolózik, ott fekszik mellette egy lány és veri a faxát. XD

2017. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiverte szerintem,és pont feléd,a te térdfeledre ment a cucc,gondolom ezért kért meg,hogy nehogy megérezd a nedvességet,belefeküdj. Csak nem merte elmondani.
2017. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Azon az oldalon szeret aludni.

Akció úgysem lesz, mehet a tente a saját bejáratott helyén.

Nem kell ezt túlgondolni

2017. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ehhez nem kell lángésznek lenni hogy na vajon miért mikor ott matatott . Egyértelmű
2017. nov. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert úgy jobban kézre esett a recska és hátat tudott fordítani neked gondolom.
2017. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!