Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tetszik nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik nektek az ilyen molett alkat fiúk?

Figyelt kérdés

Nagy popsi comb, nem túl nagy mellek.


[link]


2017. nov. 15. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszik.
2017. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen arányú magas molett nők tetszenek.
2017. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire.
2017. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Na, előjöttek a finnyás csíra gyerekek, közben még csak nem is voltak nővel, és annyira ki vannak éhezve hogy még egy csöves tranzira is rávetnék magukat...
2017. nov. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon meglepődtem. Azt hittem a többségnek ez már sok és csak egy-egy embernek tetszik elvétve. Kissé kevés az önbizalmam, mert régebben vékonyabb voltam (na akkor sem pálcika) de akkor nem olyan vészes. Igyekszem lejjebb adni azért.

174cm magas vagyok és 27 éves, csak, hogy a privátokra válaszoljak.

2017. nov. 16. 07:48
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Te jószagú úristen, még hogy nem túl nagy mellek?! Ezek igenis nagyok, két kezemben sem férnének el!

A nő a képen egyébként nagyon szép, a teste kivánatos, az arcát csak elképzelni tudom, de a szeme igéretes, és vonzó már attól is, hogy nevet.

2017. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

#14 magad ellen beszélsz. Ha bárkire rávetnék magukat, akkor ponthogy ez a hegyomlás is bejönne nekik. Miért lenne finnyás, akinek nem jön be, kötelező, hogy mindenkinek tetsszen? Csak nem megsértették az egód?


Így képeken jól tudnak kinézni az ilyen nők is, de a való életben nekem nem tetszenek a nagydarab nők, a kis, aranyos vékonyakat preferálom, és megsúgom, hogy a legtöbb pasi is, csak az ilyen képek elég csalókák, és a kommentek többségét amúgy is túlsúlyos nők írják..

2017. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
Nekem tetszik, de kérdés hogy milyen lesz később..
2017. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%

Én nem túlsúlyos nő vagyok, hanem egy 19 éves srác és nagyon be tudnak jönni az ilyen nők...

174 cm magasan még különösen.

Ez persze nem azt jelenti, hogy a vékony lányokat ne szeretném.


Előző Te meg elég bunkó vagy.

2017. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
#19 ja, igen, ha valaki elmondja a véleményét, ami esetleg a tiéddel ellentétes, az bunkó.
2017. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!