Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fontos a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Miért olyan fontos a szex? Miért az mindennek az alapja?

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 21:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De az lehet, hogy nem szerettem szívből eddig senkit. Emiatt lehet, hogy nem találtam benne élvezetet?
2017. nov. 14. 22:27
 12/31 A kérdező kommentje:

"Nem buzerálja az agyam 5 percenként, hogy toszni kéne. "


De én meg pont, hogy szüntelenül ezen gondolkodom. Mármint magán a témán.

2017. nov. 14. 22:29
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
10#-es nagyon egyetértek a véleményeddel! Olyan jó látni, hogy nem csak kiéhezett parasztok vannak ezen az oldalon!
2017. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Főleg az aszexuálisok gondolják úgy hogy ez nem normális, de vannak akik annyira érzelmesek, hogy szerelem nélkül nem megy a dolog. Én az utóbbiba tartozom, de ha szerelmes vagyok, napi 1x biztos eszembe jut a szex. Ez a normális.

Aki nem aszexuális, az igenis gondol rá, és nem úgy ahogy ti leírjátok. Én nem b*szni akarok meg toszni vagy hogy írtad...

Nekem a szeretkezés az egyik leggyönyörűbb dolog a világon, romantikus, érzelmekkel teli, persze hogy gondolok rá. A madarak csicsergése is gyönyörű, de az max 10 percig köti le a figyelmemet és maximum havonta 1x....

2017. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindenkinek fontos a szaporodás. Akiknek nem azok kihalnak. Érdekes módon a bu-zik nem.
2017. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Amugy nem fontos. Szerintem a legtobb ember, aki szerint a legfontoabb, azok eleg szuklatokoruek. Egy kapcsolat ma mar kb csak a szexrol szol. Azt hiszik, azzal mindent el lehet intezni (bekules, duh levezetese a masikon, bosszuallas stb). Nagy oszton nyilvan, a szaporodas, letfenntartas osi oszton. De ma mar nem aktualis annyira ez a resze a dolognak, eszkozkent hasznlajuk a szexet es a masik embert is.
2017. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

DE HÜLYE válaszok vannak!

semmi köze ahhoz hogy jó, meg a festészethez semmi.


Fajfenntartás, így jöttünk létre, és úgy tűnik hogy működik, egyre több ember van.


Ugyanez van az állatoknál is. 2 fontos dolog van az életösztön, hogy ne haljunk meg és a szex, vagyis a szaporodás hogy utódaink legyenek.


Mivel az már nem fontos a mai világban hogy szaporodjunk, vagyunk elegen, ezért remélem az emberiség szép tudatosan rá fog jönni, hogy a boldogság/szex stb helyett tudatosan fejlődjön.

2017. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
A tudatos fejlődés nem hoz boldogságot?
2017. nov. 20. 10:08
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#11: pont az emberi valód vesztetted el ezáltal.
2017. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Persze, fajfenntartás. Akkor minek a család?

A szex emberi értelemben -nem a frusztrált gyksok által-az emberi nem két tagja közötti kölcsönös vonzódásának legőszintébb kifejeződése.

2017. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!