Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor a lány meg tudja kicsi ott lent utána nem akar semmit? F/21

Figyelt kérdés
szinte minden lány méret alapján választ? vagy nem értem normális srác vagyok ( nem sexet keresek!!) és mégsem lehet találni egy normális nőt aki nem pénz meg méret alapján választ? tisztelet a kivételnek!

2017. nov. 12. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem kérdezték mekkora. Mondjuk látszik nadrágon keresztűl is. Volt olyan hogy épp félkemény volt azt a lány megfogta. Tapogatja végig és amikor megtalálta kérdezi mosolyogva hogy neked mekkora? Fogalmam sincs, nem szoktam mêregetni, de eddig nen volt panasz.
2017. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
13 nem kicsi.
2017. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rossz lányokkal kezdesz.
2017. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezi. Te meg megmondod?... Akkor ki a hulye?

Valaszolnad inkabb, hogy "sose mertem, de a nyelveddel majd megoldjuk". Ha veszi a lapot ok, de ha nem akkor se vesztettel semmit.

2017. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

" normális srác vagyok ( nem sexet keresek!!)"

Hadd mondjam, hogy cö-cö! :-))

Minden normális srác szexet akar. Akár elismeri ezt, akár nem. Akár elmentek a fecskék, akár nem. Még a legyet is röptében...

És ez ebben a korban így "normális". Szóval ne szépíts a dolgon nem kell szégyllned.

2017. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

A csajok két mondat után rákérdeznek vagy egyáltalán ez hogy jön szóba? :DD 'Mit szeretsz csinálni a szabadidődben? És amúgy ha már itt tartunk mekkora a farkad?' :D vagy hogy.. Na viccet félretéve.


Véleményem szerint ilyet egy normális nő nem kérdez. Aki igen az valószínűleg szexelni akar csak.


Nőként nem ítélem el az egyéjszakás kalandot, de nekem soha nem is volt és nem is lesz mert nem az én műfajom.


Eszembe nem jutna rákérdezni ilyenre, ha minden jól alakul úgyis kiderül. :)) Egyébként meg egyrészt nem a méret a lényeg, hanem hogy hogyan figyelsz a partneredre! Másrészt aki azért otthagy mert 13 cm, annak csak örülj és ne bankódj.


Vannak normális csajok, hidd el, csak ne add fel. :)

2017. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!