Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talan 1-2 egyejszakas kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talan 1-2 egyejszakas kaland segitene?

Figyelt kérdés

Az exemmel eleg rosszul allnak a dolgok annak ellenere hogy mindketten szeretjuk meg egymast ...

Talan segitene elfelejteni az egeszet 1-2egyejszakas kaland ?

Esetleg valami tanacs?


2017. nov. 12. 00:57
 1/5 RRR ***** válasza:
46%
inkább 3-4 együtt eltöltött nap sok szex,sok beszélgetés
2017. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ex miért állnának vele a dolgok bárhogy is?

Annak elméletileg vége, nem?

2017. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a fordító bekapcsolása után akkor.

-nem én irányítok,elveszítettem a kontrollt és valószínűleg ezért a partnerem is kiábrándult belőlem.

-segítene-e az,ha olyan helyzetbe kerülnék ahol ismét én vagyok az irányító,nálam van a kontroll,és újra megtalálhatnám,felfedezhetném a régi énem?


nah szóval.

az ilyesmi mindig segít ebben.

egy kiadós kúrás után,amiben dolgozik némi megfelelési kényszer is,hogy bizonyíts,egy ilyen után amikor fekszel kielégülten,az alap problémától távol,más szemszögből is rá fogsz látni.

olyanból amilyenből előtte nem láttál rá.

2017. nov. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy-ket szextol nem fogsz elfelejteni senkit, de meg szaztol sem. a szerelem es a szex ket kulon dolog, attol fuggetlenul, hogy szerelmesen a legjobb csinalni. magyarul ha olyannal fekszel le, akit nem szeretsz, az nem segit. csak az ido, es egy uj szerelem feledtet
2017. nov. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat!:) nem tudom elfelejteni sehogy sajnos ...neki most van valakije kozben meg en is itt vagyok neki .

Mindenkinek egyszerubb lenne ha nem lennek de nem tudjuk elengedni a masikat.

Az aki meg van neki...az szerinte se lesz komoly meg semmi ilyen csak ad neki 1eselyt

2017. nov. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!