Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem számít fiúk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Tényleg nem számít fiúk? Milyen a teljesítményetek az ágyban? Számít higy sikerül e kielegíteni az adott partnert?

Figyelt kérdés

A szex partnerem azt mondja hogy őt nem érdekli hogy milyen az ágyban, myen teljesítményt tud nyújtani, pedig van egy meg érzésem higy nem így van hisz akkor nem érdeklődne hogy milyen volt nekem.


Tényleg így lenne, legyen az barátnő, szex kapcsolat, még az egy éjszakás kalandnál még elhiszem hisz az csak annyi és vége.



2017. okt. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig fontos, hogy az adott partnerem számára is a maximum élvezetet nyújtsam.

22F

2017. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ilyen tahók is, de a legtöbb férfinak számít, hogy jól teljesítsen, köztük nekem is.
2017. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nagy részének számít. Én például nagyon odafigyelek , hogy a partneremnek jó legyen , és előbb eljusson a csúcsra mint én.
2017. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig akivel szexeltem, mind nagyon figyelt rám. Ha valakinek mindegy lenne, hogy nekem is jó-e azzal én szóba sem állnék.

29n

2017. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az számít hogy a nő oda legyen meg vissza. Úgy jó a szex 34F
2017. okt. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a szex a KÖLCSÖNÖS élvezetekről szól, szóval igenis fontos, hogy a másik is nagyon élvezze, megpróbáltam a legtöbbet kihozni barátnőnél és BDSM kapcsolatnál is


24F

2017. okt. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs annál jobb, mint amikor összeszorítja a bráneremet a lány, amikor elélvez. ;)
2017. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!