Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Élvezett már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Élvezett már el valaki élménymedencében a vízsugártól? Esetleg jaacuzziban úgy hogy mások is ültek bent?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyedül nem megyek el, társaságban meg nem hangolódok rá 😊plusz szerintem elég feltűnő lenne a többi fűrdőzőnek 😊
2017. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem sikerült teljesen akaratlanul, de időben észhez kaptam.
2017. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen leírnám egy emlékemet, de legalább egy úgy is ráorditaná, hogy kamu, szóval megtartom magamnak...
2017. nov. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó átérzem, én is szívesen leírnám akár részletesen is, csak a sok bunkó jönne hogy kamu
2017. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackLove ***** válasza:
Én kíváncsi lennék a két utolsó kommentelő élményére! ☺
2017. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

#4 vagyok.

Ha igazán érdekel, hát itt van. De akkor ne pontozzatok le. :)

Nos, egy osztálykiránduláson voltunk, strandra mentünk. Meglepően jól felszerelt beltéri medencéjük volt, szaunával (ami persze különdíjas volt, pedig odabent is szívesen masztiztam volna), forróvizes medencével, a sima medencében pedig voltak vízsugarak. Voltak kisebbek alulról, meg a medence oldalából spriccelő nagyobbak, amikhez mindenki odament, a hátát masszíroztatni a vízzel.

Odamentem én is az egyik ilyenhez, aztán leültem (volt a medence szélén belül ilyen kis lépcsőfokszerű dolog). Meglepődve érzékeltem, hogy hoppá, hát itt lent is van egy vízsugár :D aztán elhelyezkedtem úgy, hogy a csiklómat érje. Nagyon jó volt, és amúgy nem hiszem, hogy bárki észrevette volna. Mivel itthon is mindig csendben kell lennem, hozzá vagyok szokva, hogy hangtalanul csinálom. Az arcomon meg tuti nem látták, lehajtottam a fejem.

Ennyi volt. Nem nagy cucc, de azért jó kis emlék :)

Olyan volt még, hogy egy másik strand öltözőfülkéjében masztiztam.

2017. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackLove ***** válasza:
Köszi, hogy mégis leírtad, jó élmény lehetett :D
2017. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!